Wiktoria Gąsiewska w skąpym stroju na rollercoasterze. Cud, że obyło się bez wpadki. "Chcę ufać tak, jak ty zaufałaś temu body"

Wiktoria Gąsiewska opublikowała post z życzeniami urodzinowymi dla brata. Fani zwracają uwagę na załączony film. Aktorka obdarzyła swoją stylizację ogromnym kredytem zaufania.

Więcej o wpadkach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Niedawno Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poinformowali o zakończeniu wieloletniego związku. Aktorka aktualnie skupia się na pracy i korzystaniu z życia jako singielka. Chętnie spotyka się z przyjaciółmi i rodziną. Z okazji urodzin młodszego brata pochwaliła się filmikiem ze wspólnego wypadu do parku rozrywki. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów

ZOBACZ TEŻ: Jak po latach wyglądają bohaterowie "Harry'ego Pottera"? Ci wcielających się w małego Snape i Lilly dziś się przyjaźnią

Wiktoria Gąsiewska postanowiła opublikować publiczne życzenia urodzinowe dla brata. Między zdjęciem z imprezy, a fotografią z młodości znalazł się film z parku rozrywki. Wiktoria i Mateusz jechali razem rollercoasterem i świetnie się bawili. Internauci zwrócili uwagę na strój aktorki.

 

Wiktoria Gąsiewska wybrała nietypowy strój

Zjazd rollercoasterem wiąże się z wieloma emocjami, których nie kryło rodzeństwo. Fani przyznali, że chcieliby zaufać komukolwiek tak, jak Wiktoria Gąsiewska zaufała swojemu body. Strój, jaki wybrała, miał przed sobą ciężkie zadanie, aktorka zrezygnowała ze stanika.

Chcę ufać komukolwiek tak bardzo, jak ty zaufałaś temu body.
Wika, podziwiam za odwagę. Wsiadanie na rollercoaster z tak głębokim dekoltem! Tam się mogło wszystko wydarzyć. Oczywiście wszystkiego najlepszego dla Mateusza - przyznają internauci.

Aktorka świętowała urodziny brata na kręglach

Świętowanie urodzin Mateusza Gąsiewskiego nie skończyło się na opublikowanym poście. Rodzeństwo wybrało się na kręgle, gdzie zagrali z najlepszymi przyjaciółmi. Młodszy brat Wiktorii Gąsiewskiej świętował przy torcie z gąsienicą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.