"Hotel Paradise". Wiktoria załamana po operacji piersi. Ma problem z implantami. "Wybiegłam z płaczem"

Wiktoria z czwartej edycji programu "Hotel Paradise" odwiedziła chirurga plastycznego. Szuka pomocy przy naprawie pękniętego implantu piersi.

Więcej artykułów na temat gwiazd ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Wiktoria należy do grona najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Hotel Paradise". Ze względu na jej poczynania na Zanzibarze jedni ją pokochali i stoją za nią murem, inni nie szczędzą pod jej adresem słów krytyki. Pewne jest, że wiele osób nadal śledzi jej losy, które toczą się już po powrocie do Polski. Dzięki temu wiemy, że udział w show przysporzył jej wiele problemów zdrowotnych, a pomocy szukała u specjalisty.

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

"Hotel Paradise". Wiktoria szuka pomocy u chirurga. Wizyta nie poszła dobrze

Teraz Wiktoria poinformowała fanów na Instagramie, że zamierza wrócić do naturalnego wyglądu. Obcięła zniszczone rozjaśnianiem włosy i postawiła na ciemny brąz, w którym faktycznie jest jej do twarzy. Jakby tego było mało, uczestniczka czwartej edycji programu "Hotel Paradise" postanowiła rozpuścić kwas w ustach oraz poszukać lekarza, który pomoże jej rozwiązać problem z implantami piersi.

Jedyne, co jeszcze mnie czeka, to znalezienie lekarza, który zrozumie mój problem i pomoże mi w naprawieniu piersi - wyznała.

Niestety, Wiktoria w tym przypadku również ma złe doświadczenia. Tak wspomina jednego z warszawskich specjalistów:

". Traktował mnie jak pustą blondynkę, która tylko chce sobie powiększyć cyce.

Pod wpływem emocji uczestniczka "Hotelu Paradise" negatywnie oceniła lekarza na jednym z portali.

Właśnie wyszłam z wizyty, która miała poprzedzać operację. Popłakałam się. Tragedia. Wybiegłam z płaczem z gabinetu. Mam spory problem z piersiami. Poprzedni lekarz bardzo mnie skrzywdził - wyznała.

Opinia Wiktorii z 'Hotel Paradise'Opinia Wiktorii z 'Hotel Paradise' screen

Jak widać, próba naprawienia piersi po nieudanej poprzedniej operacji kosztuje ją sporo nerwów i stresu. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA