Julia Wieniawa na egzotycznych wakacjach. Turkusowa woda i wycięte bikini. "Wiem, że robię wam spam"

Julia Wieniawa wraz z mamą wypoczywają na Malediwach. Na ostatnim ze zdjęć aktorka pokazała się w efektownym kostiumie kąpielowym. Fani wniebowzięci.

Na temat wakacji polskich i zagranicznych gwiazd informacje znajdziesz również na Gazeta.pl.

Jesień nie oznacza końca wakacyjnych wyjazdów gwiazd. Podczas gdy Izabela Janachowska wypoczywa  w Dubaju, Julia Wieniawa wybrała inny kierunek. Aktorka i jej matka, Marta Wieniawa-Narkiewicz, poleciały na Malediwy, skąd gwiazda regularnie dzieli się relacjami na Instagramie. Pod najnowszym ze zdjęć zebrała wiele komplementów.

Zobacz wideo Julia Wieniawa na rajskich wakacjach

Julia Wieniawa na kolejnym ujęciu z wakacji. Fani dopytują o jej kostium kąpielowy

Julia Wieniawa pochwaliła się kolejnym ujęciem ze swoich rajskich wakacji. Aktorka zapozowała na drewnianych schodach prowadzących prosto do pięknej turkusowej wody widocznej w tle. Przy okazji wspomniała, że niedługo jej wyjazd dobiegnie końca

Wiem, że już wam robię spam tą boską pogodą i turkusową wodą, ale spokojnie… Zaraz też wracam do tej naszej szarej pluchy - dodała w opisie.

Kylie JennerSpektakularne metamorfozy gwiazd. Niektóre z nich nie przypominają samych siebie

Internauci pisali, że nie mają dość publikowanych przez aktorkę treści. Od razu też zwrócili uwagę nie tyle na krajobraz, co na wybrany przez Julię Wieniawę strój kąpielowy. Aktorka miała na sobie mocno wycięte na górze i na dole ciemne bikini, o które dopytywano w komentarzach. Przypadło ono bowiem do gustu obserwatorom.

Julia, sztos ten kostium, wyglądasz bosko!
Najlepszy strój jaki kiedykolwiek widziałam!
Wooow! Julcia, czy mogłabyś zdradzić, proszę, skąd taki boski strój kąpielowy? - można przeczytać pod postem.

Gwiazda zdradziła, że postawiła na markę God Save Queens. Na oficjalnej stronie sklepu cena góry stroju kąpielowego Wieniawy to 65 dolarów. Z kolei za dół do kompletu trzeba zapłacić niewiele mniej, bo 50 dolarów.

Klaudia LaunoKlaudia Launo z "Hotelu Paradise" wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej

Wam również przypadł do gustu strój kąpielowy Wieniawy?

Więcej o: