Julia Wieniawa smaży się na plaży zupełnie nago. Zakrywa się kapeluszem z sieciówki. Znamy cenę

Julia Wieniawa dopiero wyjechała na Malediwy, a już wygląda, jakby się tam zadomowiła w najlepsze. Opalona i uśmiechnięta wieszała się na przekrzywionej palmie, a na innym zdjęciu leżakowała bez stanika.

Interesują cię drogie wczasy gwiazd? Więcej tekstów na ten temat przeczytasz na Gazeta.pl

Malediwy to popularny kierunek wśród gwiazd i celebrytów. Ostatnio wypoczywała tam Małgorzata Kożuchowska, a po chrzcinach syna na luksusowe wakacje wybrała się Magdalena Stępień. Teraz na słoneczny wypoczynek skusiła się Julia Wieniawa, która ewidentnie nie traci czasu - chlupie się w oceanie i opala na gorącej plaży. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa na rajskich wakacjach

Julia Wieniawa zasłania się kapeluszem na Malediwach 

Na nowym zdjęciu widać, że Julia Wieniawa w pierwszych dniach pobytu na urlopie, wybrała się na opalanie przy oceanie. Wygląda na zupełnie zrelaksowaną, a może wręcz śpiącą. Leży plecami do fotografa i opiera dłoń na rozłożonej obok książce. Na słońce zabrała ze sobą także butelkę białego wina. Błogi obraz dopełnia wygodnie rozłożona aktorka, która leży nago na kładce, a pośladki ma zasłonięte wielkim kapeluszem z szerokim rondem. Okazuje się, że Wieniawa nie szukała długo i postawiła na model z sieciówki. Wybrała ten z Zary, który do najdroższych nie należy. Wakacyjny, pleciony kapelusz to koszt około 120 złotych.

 

Poza tym artystka często prezentuje się na plaży w strojach ze swojej marki. Paraduje w nich razem z mamą, która jest towarzyszką aktorki na luksusowych wczasach. Wybrały się do hotelu, gdzie za noc trzeba zapłacić za osobę od 2200 do 3400 złotych. Czy może być lepiej?

Zobacz też: Sandra Kubicka o byłych partnerkach Barona. Z jedną ma dobre relacje, a z inną? "Tam są niezałatane blizny"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.