Anna Lewandowska w "nieidealnej" wersji na wakacjach. Niepozowane zdjęcia i... bikini za 400 dolarów. Warte takiej ceny?

Anna Lewandowska wyrwała się z przyjaciółką na krótki, czterodniowy urlop. Na Instagramie zestawiła trzy fotografie w bikini - jedną pozowaną, dwie zrobione z zaskoczenia. Które kadry są lepsze?

Więcej ciekawych zdjęć z wakacji gwiazd znajdziecie w naszym boksie na Gazeta.pl

Anna Lewandowska wystosowała odezwę do... Instagrama. W dość długim wpisie poruszyła problem sztuczności, która dominuje w mediach społecznościowych. Na dowód tego, że jako osoba znana i wpływowa chce promować naturalność, zaprezentowała niepozowane zdjęcia w bikini. Nie zobaczycie na nich wciągniętego brzucha trenerki ani przemyślanej miny. Nie zmienia to faktu, że żona Roberta Lewandowskiego nie stroni od luksusu. Fani jej stylówek doszukują się u niej kostiumu kąpielowego za 400 dolarów. 

Anna Lewandowska w "nieidealnych" pozach na wakacjach

Mama Klary i Laury nie próżnuje podczas wakacji spędzanych z przyjaciółką. Utrzymuje stały kontakt z obserwatorami i namawia ich do tego, by pokochali swoją nieidealność. 

Halo, Instagram! Nauczyliśmy się pozowania, uśmiechu numer pięć i idealnych perspektyw do zdjęć, prawda? Znacie to? Kiedy widzimy aparat, brzuch wciąga się automatycznie, a na twarzy pojawia się doskonale wypracowana mina… - wylicza we wpisie na Instagramie.
 

Lewandowska przyznała, że sama często ulega pokusom, by zaprezentować się przed innymi z jak najlepszej strony, zakłamując nieco rzeczywistość. Na zdjęciach z wakacji przedstawiła się w dwóch wersjach - pozowanej i tej spontanicznej.

Zawsze staramy pokazać się od jak najlepszej strony, a przecież każdy dzień jest inny. Zmienia się nasze samopoczucie, nastrój, komfort, wygląd. Dzień nigdy nie jest równy dniu. Wpływa na to mnóstwo czynników - niewyspanie, zmęczenie, hormony, jedzenie (czasem lampka wina), stres itp. Na szczęście są też takie dni, kiedy to wszystko nie ma znaczenia i chcemy podzielić się z innymi zdjęciem, na którym po prostu widać chwile, w których byliśmy szczęśliwi - tłumaczyła.

Wspomniane naturalne kadry Anny w stroju kąpielowym zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Anna Lewandowska chwali się talentami córki

Żona piłkarza oprócz powyższych fotografii publikuje również relacje na InstaStories. Na jednej z nich fani dopatrzyli się kostiumu kąpielowego z charakterystycznym deseniem, czyli biało-czarną zeberką. Na profilu prowadzonym przez miłośników stylu celebrytki pojawiły się informacje na temat marki i ceny stroju. Ma on kosztować, bagatela, 400 dolarów, co w przeliczeniu daje niemal 1600 złotych. Jest wart swojej ceny?

 

Anna Lewandowska zaznacza, że na wakacjach z przyjaciółką bawi się świetnie. Jest wdzięczna za to, że znalazła chwilę, by oderwać się od obowiązków i oddać się przyjemnościom w ciekawym towarzystwie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.