Marina Łuczenko i Liam w identycznych stylizacjach na schodach prywatnego samolotu. "Ziomeczki czy już matka boomers?"

Marina Łuczenko ma trzy największe pasję - modę, muzykę i macierzyństwo. Najchętniej łączy je wszystkie razem. Dlatego dba nie tylko o swoje stylizacje, ale także o ubranka małegeo Liama. Na ostatnim zdjęciu wyglądają identycznie!

Więcej na temat programu stylizacji gwiazd i aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marina Łuczenko konsekwentnie łączy swoje marzenia o karierze muzycznej z macierzyństwem. Żona Wojciecha Szczęsnego nigdy nie ukrywała, że moda jest dla niej naprawdę ważna, chociaż nie wszystkie ubrania artystki podobają się jej fanom.

Wokalistka nie przejmuje się jednak specjalnie krytyką, a swoją modową pasję rozwija także ubierając trzyletniego Liama.

Zobacz wideo

Marina ŁuczenkoTak Liam Szczęsny kibicuje tacie. Marina pokazała urocze wideo. Co za słodziak!

Łuczenko chroni prywatność swojego dziecka i unika pokazywania twarzy Liama w mediach społecznościowych. Chętnie za to prezentuje jego stylizacje. Na ostatnim zdjęciu, które piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie, ona i Liam mają identyczne outfity.

 

Luźne stylizacje Mariny i Liama przypadły do gustu jej fanom.

Ziomeczek i ziomeczkowa. Super buty... Też bym chciała dla siebie i córki taka stylówe!
Stylówki pierwsza klasa

Liam zawsze świetnie wygląda też na trybunach, kiedy wspólnie z mamą kibicuje Wojciechowi Szczęsnemu.

Marina często wybiera dla Liama ubrania w stonowanych kolorach. Nie zobaczymy trzylatka w pastelowych błękitach i zabawnych printach. Łatwo za to znaleźć jego zdjęcia w eleganckiej koszuli!

Marina Łuczenko nie kryje dumy Liama

Żona Wojciecha Szczęsnego świetnie odnajduje się w roli mamy. Wokalistka niedawno opublikowała wideo, na którym Liam śpiewa. Trzylatek miał już też okazję spróbować swoich sił w piłce nożnej oraz w grze w golfa.

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina kręci teledysk w Paryżu. Pochwaliła się stylizacją i zaprezentowała manicure

Marina chętnie rozmawia z Liamem, a nagrania  wrzuca na stories. Na podstawie jednej z takich rozmów artystka doszła nawet kiedyś do wniosku, że Liam jest małym geniuszem.

Co sądzicie o ostatniej stylizacji Mariny i jej synka?

Więcej o: