Małgorzata Socha kolejny raz daje się poznać jako dyniara. Ozdobiła wejście do domu na Halloween. "Ksiądz nie wejdzie"

Małgorzata Socha kolejny raz dała się poznać jako miłośniczka dyń. Gwiazda opublikowała zdjęcie udekorowanej na Halloween drogi do drzwi wejściowych do domu.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w naszym kraju, a co za tym idzie - jedną z najbardziej zapracowanych. Choć praca nad "Przyjaciółkami" oraz "BrzydUlą" z pewnością zabiera jej dużo czasu, to mimo tego stara się jeszcze zadbać o dom. W ostatnim czasie podzieliła się z obserwatorami zdjęciem sprzed drzwi do swojego domu. Droga do budynku, w którym mieszka jest jednak nie byle jaka, bowiem ozdobiona lampkami i dorodnymi dyniami. 

Zobacz wideo Córka Małgorzaty Sochy przebrana za Hermionę z "Harry'ego Pottera"

Małgorzata Socha pokazuje udekorowane wejście do domu na Halloween

Małgorzata Socha bardzo cieszy się na nadchodzące Halloween. Gwiazda udekorowała wejście do domu w typowo jesiennym klimacie i podzieliła się zdjęciem na Instagramie. W jego opisie czytamy:

Halloween się zbliża - zauważyła podekscytowana aktorka.
 

W komentarzach do zdjęcia nie brakuje zachwytów nad dekoracją Sochy:

Piękne dynie! Gdzie można takie kupić?
Ksiądz po kolędzie do takiego domu nie wejdzie.
Pięknie. W Stanach wszyscy świętują ten czas, dzieciaki uwielbiają zabawę "trick or treat".

To już nie pierwszy raz, kiedy Socha daje się nam poznać jako miłośniczka dyń. W połowie października zabrała córkę na festiwal dyni, na którym wspólnie z Natalią Kukulską wykonywała różne projekty z pomarańczowego warzywa.

Na wiosnę rzepiary, a jesienią dyniary

Osoby, które wiosną robią sobie zdjęcia na tle kwitnących pól rzepaku potocznie nazywane są rzepiarami. Na takiej samej zasadzie działa zjawisko dyniar, czyli osób pozujących na tle pól dyniowych. W Stanach Zjednoczonych są nawet specjalne dyniowe aranżacje na farmach, stworzone do pozowania na ich tle. Więcej o dyniarach przeczytacie tutaj.

Wy również czekacie na Halloween?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.