Rozanielona kobieta pozuje przed aparatem Kuby Wojewódzkiego. Internauci się pomylili. "Wygląda jak Edyta Górniak"

Kuba Wojewódzki opublikował czarno-białe zdjęcie Angeliki Wachowskiej. Internauci zaniemówili. Pomylili ją z Edytą Górniak.

Więcej interesujących materiałów o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Od dłuższego czasu w mediach spekuluje się, że Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska są parą. W ubiegłym roku w sieci pojawiło się nagranie, na którym trzymają się za ręce, a sam Wojewódzki opublikował później pikantne zdjęcie nagiej kobiety, która sylwetką do złudzenia przypomina Wachowską. Nowa fotografia modelki znów zrobiła spore zamieszanie w sieci.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk przebrała się za mamę. Ogląda "Złotopolskich"?

Rozanielona kobieta pozuje przed aparatem Kuby Wojewódzkiego. Internauci się pomylili

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie nową fotografię Angeliki Wachowskiej. Kobieta ma na niej zamknięte oczy, pozuje w czarnym golfie i wygląda na rozanieloną, co zresztą dziennikarz uchwycił w swoim opisie.

Angel (anioł) - czytamy.
 

Internauci przez chwilę nie wiedzieli, czy aby nie pomylili profili. Wielu z nich było przekonanych, że przed obiektywem Kuby Wojewódzkiego pozowała bowiem Edyta Górniak.

Zobacz też: Marianna Schreiber chwali się, że wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Nie dostałam listy pytań. Dla mnie nie ma tematów tabu"

Myślałam, że to Edzia.
Bliźniaczka Górniaczki!
Bardzo podobna do Edyty Górniak - czytamy w komentarzach.

Angelika Wachowska to modelka, która szerszej widowni stała się znana dzięki regularnym występom właśnie w programie Kuby Wojewódzkiego (jako Wodzianka występowała w nim od 2017 roku). Kobieta pojawia się również na okładkach magazynów. Jej zdjęcia ukazały się m.in. w "CKM" oraz" Australian Penthouse". W życiu prywatnym przyjaźni się z Blanką Lipińską.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.