Wiktoria G±siewska nie chce "grzecznego" wizerunku. Pozuje w błyszcz±cym body z dekoltem do pępka

Wiktoria G±siewska na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje w odważnej pozie. Uwagę zwraca też cekinowe body z dekoltem.

Wiktoria Gąsiewska dorastała na oczach widzów. Już jako kilkuletnie dziecko pojawiła się w w filmie "Jasminum", gdzie zagrała u boku Janusza Gajosa. Później była m.in. "Rodzinka.pl" i "Na dobre i na złe". Obecnie występuje w serialach i razem z Patrykiem Cybulskim prowadzi kulisy programu "Taniec z Gwiazdami". Wiktoria ma już 22 lata, a jej zdjęcia na Instagramie są coraz odważniejsze. Ujęcie w body z głębokim dekoltem robi wrażenie.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska chciałaby prowadzić „Taniec z Gwiazdami" ze Zdrójkowskim?

Britney Spears, Meghan MarklePorównaliśmy wiek zagranicznych gwiazd. Cruz urodziła się w tym samym roku co Colman

Co słychać na profilach gwiazd na Instagramie? Więcej tekstów o podobnej tematyce znajdziecie w naszym boksie na Gazeta.pl.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca na nowym zdjęciu

Wiktoria Gąsiewska nie stara się nikogo utrzymywać w przekonaniu, że będzie grała wyłącznie "grzeczne" role i taki też wizerunek przyjmowała publicznie. W zeszłym roku wystąpiła w scenie seksu w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", a na jej koncie na Instagramie nie brakuje odważnych ujęć, nawet topless.

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska korzystała z pięknej pogody i wolnego dnia. Do zdjęcia zapozowała topless. "Szczęśliwa"

Tym razem zapozowała podczas sesji w błyszczącym body. Strój podkreślał szczupłą sylwetkę aktorki. Trudno nie zwrócić uwagi na spore rozcięcie w okolicy dekoltu. Sama Wiktoria pozuje na tle nieba, a wiatr podwiewa jej włosy

 

Internauci oszaleli w komentarzach. Ukochany Wiktorii, Adam Zdrójkowski, zostawił pod zdjęciem urocze emoji - to właśnie one zresztą dominowały pod fotką aktorki. Komplementów nie brakowało. 

Wyglądasz bosko.
Prawdziwa bogini.
Wiki, zlituj się! - pisali jej.

Wiktoria Gąsiewska i Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Wiktorią Gąsiewską [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zgadzacie się? 

Więcej o: