Dolly Parton debiutuje na TikToku. Jej konto zostało jednak zablokowane. Wypowiedzieli się twórcy aplikacji

Co to był za debiut. Dolly Parton na TikToku - tego potrzebowali wszyscy fani amerykańskiej wokalistki. Niestety konto zostało szybko zablokowane, a internauci zaczęli się zastanawiać, dlaczego doszło do takiej sytuacji.

Kilka dni temu na TikToku pojawiła się amerykańska gwiazda muzyki country Dolly Parton. Przez chwilę jej fani byli w siódmym niebie. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ konto w błyskawicznym tempie zostało usunięte z popularnej aplikacji. Fani nie kryli swojego oburzenia i kierowali słowa krytyki w stronę twórców TikToka. Według najnowszych doniesień przyczyna zablokowania konta gwiazdy była nieco bardziej skomplikowana niż pierwotnie zakładano.

Zobacz wideo Dolly Parton po 57 latach odtworzyła swoją okładkę "Playboya"

Czy Dolly Parton została zbanowana na TikToku?

Konto Dolly bardzo szybko zdobyło ogromną popularność. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci i zdobyło ponad milion polubieni, 75-letnia gwiazda ubrana jasnożółty strój przywitała się ze swoimi obserwatorami. Następnie zaśpiewała piosenki ‘’I Believe in You".

Cześć, chyba jestem na TikToku. Po prostu wpadłam, żeby powiedzieć, że wszystko będzie w porządku - powiedziała Dolly Parton.

Wideo bardzo szybko zostało usunięte, a fani nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Na Twitterze oburzeni internauci prześcigali się w domysłach, dlaczego tak się stało. Przecież na udostępnionym filmie nie było nic kontrowersyjnego?

Dolly Parton dołączyła do TikToka, a następnie została natychmiast zbanowana.
Dlaczego Dolly została zablokowana na TikToku? - zastanawiali się oburzeni internauci.

Twórcy TikToka wyjaśniają całą sytuację

Okazuje się, że fani artystki zostali oszukani. Konto, które wydawało się należeć do amerykańskiej gwiazdy, zostało założone przez złośliwego internautę. Rzecznik piosenkarki country wyjaśnił, że niezweryfikowany użytkownik wykorzystał stary film pochodzący ze strony internetowej Parton i przerobił go w taki sposób, aby pasował na TikToka. Twórcy aplikacji potwierdzili, że nagranie zostało usunięte z powodu złamania regulaminu platformy.

Być może gwiazda, widząc taką reakcję ze strony fanów, zdecyduje się jednak założyć konto. Z pewnością wiele osób czeka na ten moment. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.