"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba odpowiada na zarzuty, że gwiazdorzy na planie i nikt jej nie lubi

Sylwia Bomba skomentowała doniesienia jednego z portalu. Jego informator twierdził, że gwiazda zachowuje się nieuprzejmie za kulisami "Tańca z Gwiazdami". Oto, co powiedziała uczestniczka show.

Sylwia Bomba dała się poznać szerokiemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Tej jesieni natomiast jest jedną z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami", gdzie nadal walczy o Kryształową Kulę. Niedawno Pudelek zacytował swojego informatora, który zarzucił gwieździe, że za kulisami show jest niemiła wobec innych osób, nie mówi "dzień dobry", nie rozumie idei zero waste i wykłóca się z ekipą. Bomba odniosła się do tych doniesień.

Zobacz wideo Dlaczego Sylwia Bomba trenuje w makijażu? Chwali się, że schudła

Sylwia Bomba odpowiada na krytyczne doniesienia na swój temat

Gwiazda w rozmowie z Pomponikiem zaznaczyła, że nie jest prawdą to, co zostało jej zarzucone. Oczywiście zdarza się jej wyrazić swoje zdania na konkretny temat i nie zgadza się na wszystko, co jej zostało zaproponowane. Jednak zachowuje się kulturalnie i jak najbardziej wie, o co chodzi w zero waste. Sama bowiem żyje w jego duchu.

Czytanie o sobie, że nie mówię "dzień dobry", "dziękuję", brak mi podstawowych zasad kultury czy nie zgadzam się z ideologią zero waste, jest słabe. Każdy, kto mnie obserwuje, wie, że sprzedaję i oddaję ubrania. Z internetu można dowiedzieć się o sobie wszystkiego - powiedziała serwisowi.

Nie zgodziła się również z tym, że jest skłonna do awantur. Wprawdzie zdarza się jej denerwować, gdy coś jej w danym momencie nie wychodzi. Jednak nie wykłóca się, jak zostało to przedstawione przez anonimowego informatora.

Jak nie umiem zatańczyć kroku, nerwy mi puszczają średnio raz na trzy minuty, ale nigdy nie jest to w wymiarze poważnym czy takim, w jakim zostało to napisane. Nigdy nie kłóciłam się o taniec - czytamy na Pomponiku.

Sylwia Bomba w rozmowie z serwisem uznała również, że plotki zostały wymyślone przez, że ona sama nie zgodziła się wziąć udziału w ustawce zaproponowanej przez inny portal.

Tymczasem już za tydzień celebrytka wystąpi w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy zaprezentują tam choreografie przygotowane do przebojów zespołu ABBA. Z show niedawno pożegnali się Kinga Sawczuk oraz jej taneczny partner Jakub Lipowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.