Blanka Lipińska zmieniła orientację seksualną? "A na jaką jeszcze można, skoro jestem bi?". Mówi o pijanej mamie

Blanka Lipińska słynie ze szczerości. Nie boi się mówić o intymności, dlatego jawnie zareagowała na sugestię o zmianie orientacji seksualnej. "A na jaką jeszcze można?" - pyta i zdradza, jaka jest prawda. Spodziewaliście się tego?

Blanka Lipińska zorganizowała na Instagramie spontaniczną sesję Q&A, w której nie zabrakło mocno ingerujących w jej prywatność pytań. Jeden z fanów dociekał wprost: 

Czy zmieniłaś orientację?

Nie wiemy, na czym opierał swoją sugestię, ale dzięki bezpośredniości uzyskał szczerą odpowiedź celebrytki.

Zobacz wideo Blanka Lipińska ostro do hejterów. "Generalne mam was gdzieś"!

Blanka Lipińska o orientacji seksualnej i "trochę pijanej" mamie

Autorka "365 dni" nie boi się poruszać tematy tabu. Jednym zdaniem wyjaśniła, że od dawna jest osobą biseksualną, dlatego też zmiany orientacji seksualnej jej nie dotyczą.

A na jaką jeszcze można, skoro ja jestem bi? - zareagowała wyraźnie rozbawiona.

Blanka Lipińska o orientacji seksualnejBlanka Lipińska o orientacji seksualnej Instagram/ @blanka_lipinska

Korzystając z okazji, Lipińska podzieliła się z internautami jeszcze innymi smaczkami z życia prywatnego. Wymieniła cechy, za które darzy miłością rodziców. Najpierw skupiła się na mamie i jej poczuciu humoru, które uwydatnia się po spożyciu alkoholu. Blanka lubi, gdy rodzicielka jest "trochę pijana". Co jeszcze w niej ceni?

Jej klasę, dobroć, mądrość, opiekuńczość. Kocham, kiedy jest trochę pijana, bo wtedy ma zajebiste poczucie humoru - wyznaje dumna córka.

Blanka Lipińska, Małgorzata LipińskaLipińska zachwyca się figurą 58-letniej mamy w stroju kąpielowym. "Genetyka mutanta"

W samych superlatywach wypowiedziała się również na temat ojca. To właśnie w nim ma oparcie w trudnych momentach.

Uwielbiam, że zna odpowiedzi na każde pytanie. Jest super inteligentny i sarkastyczny. Zawsze służy mi radą i jest mega szczery.

Blanka Lipińska wymienia zalety rodzicówBlanka Lipińska wymienia zalety rodziców Instagram/ @blanka_lipinska

Ostatnio Blanka Lipińska zachwycała się nie tylko charakterem swojej mamy, lecz także jej urodą. Małgorzata Lipińska opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, które zelektryzowało fanów.

Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaJoanna Jarmołowicz o relacjach z bliskimi partnera [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: