Blanka Lipińska bawiła się z bratankami na wakacjach. Była topless. "Nie wstydzi się pani?". Riposta godna autorki "365 dni"

Blanka Lipińska wypoczywa z bratankami na wakacjach. Jedną z osób oburzyło zdjęcie z chłopcami, na którym celebrytka pozowała topless i w stringach. Zareagowała.

Od blisko tygodnia Blanka Lipińska zamieszcza na instagramowym profilu ujęcia z wakacji na Malediwach. Wypoczywa tam z bliskimi, korzystając z pięknej, słonecznej pogody. Tymczasem jedno z zamieszczonych przez nią zdjęć z bratankami wywołało poruszenie wśród obserwatorów.

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do krytyki dotyczącej jej zębów. "Generalnie mam was gdzieś"

Blanka Lipińska topless na zdjęciu z bratankami

W Polsce zaczęła się jesień, a za oknami niezbyt często można zobaczyć słońce. Tymczasem Blanka Lipińska cieszy się wypoczynkiem na Malediwach. Pisarce dopisuje dobry humor, a na pamiątkowych fotkach pojawiają się również jej bratankowie. Na jednym z ujęć na InstaStories uchwycono moment zabawy w wodzie z chłopcami.  Autorka "365 dni" była wtedy w stringach i bez górnej części bikini. Kiedy wrzuciła zdjęcia, otrzymała wiadomość od jednej z obserwujących ją osób.

Nie wstydzi się pani tak paradować z gołym biustem przy dzieciach? - czytamy na pokazanym przez pisarkę screenie.

Małgorzata Rozenek reklamuje sieć komórkowąRozenek reklamuje sieć i telefon. "Tracisz wiarygodność!"

Blanka Lipińska od razu też odpowiedziała na to, dodając sporo emotikon wyrażających śmiech.

Trochę się wstydzę, ale one to lubią. Przynajmniej tak twierdzi ich mama.

W kolejnej relacji żartobliwie dopisała, że przecież oni również nie noszą przy niej staników i dodała hashtag "równouprawnienie".

Jak Meghan i Harry poinformują o narodzinach córki?Paparazzi dorwali Meghan i Harry'ego na mieście ze znajomymi. Humory szampańskie

Pisarka cieszy się z czasu spędzanego z rodziną. Oprócz wspomnianego zdjęcia topless, pokazała też chociażby fotografię, jak nosi jednego z bratanków na barana. Na kolejnej chłopiec skrada jej całusa. Swój post na Instagramie Lipińska opatrzyła opisem:

Nie muszę być mamą, by być najlepszą ciocią.

Sama pisarka podczas rozmowy z Pomponikiem zaznaczyła, że nie chce mieć swoich dzieci. Rodzina uszanowała podjętą przez Lipińską decyzję.

Więcej o: