Anna Skura miała usuwany preparat z piersi. Teraz pozuje w opinającej sukience: Zamknięcie oczu niczego nie zmieni

Anna Skura nie ma przed fanami tajemnic. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciężkiej operacji.

Anna Skura zdecydowała się na zabieg modelowania biustu, który po latach okazał się niebezpieczny dla jej zdrowia, a nawet życia. Influencerka w sierpniu relacjonowała powrót do zdrowia po trudnej operacji usunięcia żelu, który miał się wchłonąć, ale przemieszczał się po ciele. Anna nie ukrywała, że nie będzie wyglądać tak samo jak do tej pory. Na najnowszym zdjęciu zapozowała w beżowej sukience, a zdjęcie opatrzyła refleksyjnymi przemyśleniami. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Skura zdradza szczegóły trudnej operacji. "Może deformować piersi". Pokazała zdjęcie w bandażach

Zobacz wideo Anna Skura ćwiczy jogę z córką

Marcela Laszczak komentuje metamorfozę Olgi w 'Top Model'"Top Model". Marcela Leszczak zobaczyła Olgę po metamorfozie. Reakcja? Nietypowa

Anna Skura pozuje w opinającej sukience po trudnej operacji biustu 

Anna Skura w dalszym ciągu przechodzi rekonwalescencję po aquafillingu, który miał w nieinwazyjny sposób wymodelować jej biust. Influencerka trafiła do szpitala, a lekarze usunęli z jej ciała trujący preparat, wraz z częścią mięśni. To spowodowało deformację piersi. Miesiąc po zabiegu Skura zapozowała na Instagramie. Anna opublikowała nowe zdjęcie, na którym ma na sobie opinającą ciało, beżową sukienkę. Stylizację podkręciła biżuterią. W opisie przyznała, że w przeszłości nie chciała mierzyć się ze swoimi lękami i wolała ignorować problemy. Praca nad sobą spowodowała, że teraz Anna z pewnością siebie może wychodzić poza strefę własnego komfortu. 

Zamknięcie oczu niczego nie zmieni. Nic nie zniknie tylko dlatego, że udajesz, że nie widzisz, co się dzieje. A następnym razem, gdy je otworzysz, będzie może jeszcze gorzej. Tak bardzo dobrze to znam. Kiedyś tak bardzo bałam się stawić twarz prawdzie, zmierzyć się z lękiem i strachem, że wolałam po prostu myśleć, że czegoś nie ma. Dziś nie boję się już stawić czoła temu, co jest niewygodne i poza moją strefą komfortu - napisała.

Anna Skura pozuje w opinającej sukience po trudnej operacji biustuAnna Skura pozuje w opinającej sukience po trudnej operacji biustu Fot. Instagram/ whatannawears

W komentarzach internauci okazali Skurze dużo wsparcia. Fani zasypali ją komplementami i przyznali, że wygląda rewelacyjnie. 

Ogromną siłę masz w sobie, Aniu.
Wyglądasz przepięknie.
No i cudnie. Delikatnie, subtelnie - czytamy.

Wersow i FrizWersow i ReZi pokazali kulisy nowego projektu Friza

Zgadzacie się z obserwatorami Anny? 

Więcej o: