Wersow i ReZi pokazali kulisy nowego projektu Friza. Szykuje się talent-show na polskim YouTubie

Do sieci trafiają kolejne wskazówki dotyczące nowego projektu twórcy słynnej Ekipy.

Karol Wiśniewski jakiś czas temu zapowiedział, że już niebawem światło dzienne ujrzy jego nowy projekt. Youtuber niemalże codziennie w mediach społecznościowych zamieszcza drobne wskazówki, które mogą wskazywać, co takiego planuje. Kilka dni temu Lexy Chaplin zdradziła, że Friz chciałby stworzyć nową Ekipę. Kolejnych ciekawostek w sprawie tajnego planu dostarczyli również ReZi i Wersow.

Friz i Lexy ChaplinFriz zakłada nową Ekipę. Już niebawem pojawił się nowy projekt youtubera

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

Wersow pokazała kulisy tajnego projektu Friza

Weronika Sowa pokazała kulisy nagrywania projektu, którego autorem jest jej narzeczony. Na Instagramie młodej influencerki pojawiła się relacja, na której mogliśmy zobaczyć scenę, która przywodzi na myśli popularne programy typu talent-show. Wygląda na to, że Wersow, Wujek Łuki i Friz wcielili się w rolę jury i wybierali kandydatów do nowej Ekipy. Weronika wyznała również, że jest niezwykle podekscytowana w związku z nowym projektem i już nie może doczekać się efektów ich wspólnej pracy.

Jestem dzisiaj cały dzień na nagrywkach do nowego projektu Karola, mogę wam tylko zdradzić, że to będzie coś niesamowitego i będą ogromne emocje. Już nie mogę się doczekać, aż wy będziecie mogli to obejrzeć - ekscytuje się na Instagramie.

WersowWersow Screen: Instagram/@Wersow

Zobacz wideo Wersow pokazała kulisy nowego projektu Friza

Nie tylko Weronika Sowa pochwaliła się ciekawostkami na temat planu Friza. ReZi pokazał odrobinę więcej

Kulisy nowego projektu Karola pojawiły się również na relacji Remigiusza Wierzgonia. Popularny youtuber również zdradził pewną ciekawostkę. Na swoim InstaStroies, pochwalił się, że będzie miał niewielki wkład w całe przedsięwzięcie, które planuje twórca Ekipy. W pewnym momencie podszedł do Friza, który stał przy stole, na którym były ułożone zdjęcia osób będących prawdopodobnie uczestnikami jego tajnego planu.

ReZi i FrizReZi i Friz Screen: YouTube/ekipowicze

O tym, czy fotografie pokazane przez ReZiego przedstawiały nowych członków Ekipy, dowiemy się już niebawem. Friz zapowiedział, że do końca września wyjawi, na czym będzie polegać jego projekt.

Więcej o: