Tiktokerzy wykorzystują śmierć Gabby Petito dla sławy. Influencerzy udają, że rozmawiają z duchem dziewczyny

Śmierć youtuberki Gabby Petito poruszyła internautów z całego świata. Niestety znalazły się również osoby, które postanowiły zdobyć popularność dzięki tej sprawie. Na TikToku pojawił się bardzo dziwny i niestosowny do zaistniałych okoliczności trend.

Zaginięcie 22-letnie Gabby Petito było jedną z najgłośniejszych spraw ostatnich tygodni. Kilka dni temu policja poinformowała, że kobieta została zabita, a głównym podejrzanym jest jej narzeczony Brian Laudrie. Niestety pojawiły się osoby, które postanowiły wykorzystać tę tragiczną sprawę i chcą uzyskać rozgłos w najgorszy możliwy sposób. Tiktokerzy stworzyli nowy trend, który polega na przeprowadzaniu rozmów z duchem zmarłej Gabby.

Przełom w sprawie Gabby Petito. Znaleziono ciało jej chłopakaNarzeczony zmarłej Gabby Petito poszukiwany przez FBI. Post z ich zaręczyn zaniepokoił fanów

Zobacz wideo Policjanci z mazowieckiego „Archiwum X" rozwikłali zagadkę podwójnego zabójstwa sprzed 26 lat

Tiktokerzy próbują zdobyć sławę wykorzystując śmierć Gabby Petito

Nie od dziś wiadomo, że na TikToku można odnaleźć różne, czasami bardzo dziwne pomysły. Tym razem jednak niektórzy użytkownicy przekroczyli pewne granice, ponieważ postanowili nagrywać filmy, w których wcielają się w rolę medium i udają, że komunikują się z duchem nieżyjącej youtuberki. Jednym z przykładów jest wideo tiktokerki o imieniu Kelly, która twierdzi, że dowiedziała się, w jaki sposób została zabita Gabby.

Czuję, że Brian Laundrie odebrał jej życie. Musiał to zrobić, bo w tamtym momencie nie miał wyboru. Wyczuwam ranę głowy, ale nie wiem, czy on ją zranił, udusił, mam wrażenie, że wykorzystał sznurek. Czuję, że porzucił ją w jaskini. Czuję, że doszło do urazu głowy, że skrzywdził ją do takiego stopnia, że odebrał jej życie. Czuję, że kochała go aż do ostatniego tchnienia - powiedziała Kelly na opublikowanym filmie.

Kolejnym przykładem użytkownika szukającego rozgłosu na bazie tragicznej sytuacji jest Kelsi Davis. Tiktokerka twierdzi, że dzięki wizjom, których doświadczyła, dowiedziała się, że Gabby była bardzo nieszczęśliwa w związku z Brianem. Kobieta mówi również, że podczas seansów spirytystycznych dużo płacze oraz czuje smak brudu w ustach. W kontakcie z duchem youtuberki pomaga jej lalka o imieniu Lola.

Internauci prowadzą własne śledztwo w związku z zabójstwem Gabby Petito

Tiktokerzy postanowili również dokładnie przeanalizować wszystkie szczegóły związane z głównym podejrzanym o morderstwo Gabby, czyli Brianem Laundrie. Jedna z użytkowniczek przyjrzała się bliżej temu, co mężczyzna udostępniał na swoim Instagramie.

Inna użytkowniczka twierdzi, że ostatni post, który znalazł się na Instagramie Gabby nie został napisany przez 22-latkę. Dowodem na to, ma być zbyt krótki opis do zdjęcia. Kobieta twierdzi, że Petito zwykle tworzyła dużo obszerniejsze wpisy.

Więcej o: