Magdalena Boczarska rzadko dodaje zdjęcia z Mateuszem Banasiukiem. Teraz to zrobiła, ale nie bez powodu. Była ważna okazja

Magdalena Boczarska naprawdę rzadko publikuje wspólne zdjęcia z partnerem. Tym razem jednak się na to zdecydowała. Nie bez powodu.

W 2014 roku Magdalena Boczarska związała się z Mateuszem Banasiukiem. Ich związek wzbudził spore zainteresowanie, m.in. z powodu różnicy wieku, jaka dzieli aktorów, czyli siedem lat. Jak widać, w niczym to im nie przeszkadza, a oni nadal tworzą parę. Być może sukcesem ich udanego związku jest to, że nie mówią o nim publicznie?

Magdalena BoczarskaMagdalena Boczarska szczerze o godzeniu kariery z macierzyństwem. "To nie jest łatwe"

Zobacz wideo Boczarska: Miałam profesorów, którzy mówili, że aktorstwo to zawód, do którego trzeba mieć powołanie

Magdalena Boczarska rzadko dodaje zdjęcia z Mateuszem Banasiukiem. Teraz to zrobiła, ale nie bez powodu. Była ważna okazja

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pojawiają się razem na niektórych branżowych imprezach, ale nie są zbyt wylewni i nie dzielą się opowieściami z życia prywatnego. Nawet sporadycznie publikują wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Rzadko też zamieszczają zdjęcia, na których jest ich syn, Henryk, który ma prawie cztery lata. W związku z tym, kiedy tylko pojawi się rodzinne zdjęcie, fani pary mają powody do radości. Pozytywne komentarze znalazły się także pod nową fotką aktorów. Magdalena Boczarska opublikowała ją z okazji urodzin ukochanego. 

Najlepszego Chłopaku - napisała aktorka.
 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Boczarska podzieliła się zdjęciem wykonanym dzień przed porodem. "Gdybym miała zajść w ciążę teraz, zżarłby mnie strach"

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło życzeń urodzinowych, a także miłych słów od internautów.

Fajni jesteście!
Mega pozytywna para. Cudowności dla obojga. 
Jesteście najlepsi!
Zakochańce - czytamy na profilu aktorki. 

W ubiegłym roku Magdalena Boczarska również zamieściła zdjęcie z Mateuszem Banasiukiem. Myślicie, że to będzie tradycja?

Magdalena BoczarskaFani nie rozpoznali Magdaleny Boczarskiej na okładce Vogue'a. "Niepodobna"

Więcej o: