Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciach z romantycznej sesji ślubnej. Para świętowała 13. rocznicę. "Razem najlepiej"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel małżeństwem są już od 13 lat. Aktorka uczciła ich rocznicę, publikując na swoich Instagramie romantyczne ujęcia.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to para, która poznała się dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku. Wytańczyli nie tylko Kryształową Kulę, lecz także miłość rodzącą się na oczach widzów. Po trzech latach od spotkania się w show stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku świętują już 13. rocznicę tego wydarzenia, o czym nie mogła zapomnieć aktorka.

Zobacz wideo Hakiel wyciąga Cichopek na imprezy. Co z dziećmi?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na zdjęciach z romantycznej sesji ślubnej

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się dokładnie 20 września 2008 roku w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach. Doczekali się dwójki dzieci - syna Adama oraz córki Heleny. Ich rodzinne szczęście można pooglądać w mediach społecznościowych. Nie mogło tam więc zabraknąć posta upamiętniającego kolejną rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Księżna Kate z wizytą w KumbriiSportowa księżna Kate na rowerze podczas wizyty w Kumbrii. Rzadki widok

Na Instagramie Kasi Cichopek pojawiły się romantyczne kadry pochodzące ze ślubnej sesji zdjęciowej małżonków dla magazynu "VIVA!". Oboje zakochani wymieniali się czułościami i pozowali w pięknych okolicznościach przyrody. W opisie gwiazda napisała:

Koronkowa rocznica ślubu. 13 lat. Marcin Hakiel #mylove #mybestfriend #couplegoals #razemnajlepiej.
 

Pod fotografiami pojawiło się wiele gratulacji od obserwatorów aktorki. Internauci zachwycali się opublikowanym przez Cichopek ujęciami. Życzyli też jej i Marcinowi Hakielowi dużo szczęścia na kolejne wspólne lata małżeństwa, miłości oraz wielu wspaniałych chwil.

Wszystkiego najcudowniejszego, kochani. Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi - czytamy w komentarzy Agnieszki Mrozińskiej.

Ashley GrahamAshley Graham spodziewa się bliźniaków. Ojciec dzieci: Żartujecie sobie z nas?

Nie tylko Cichopek i Hakiel świętowali w ostatnim czasie rocznicę ślubu. Byli to również m.in. Aneta Kręglicka i Maciej Żak oraz Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Więcej o: