Popularna streamerka ma dość. Zaatakowano ją, po sieci krążą ohydne fotomontaże

Pochodząca z Wielkiej Brytanii streamerka Sweet_Anita padła ofiarą ataku niesprzyjających jej internautów. Z powodu zaistniałej sytuacji, kobieta rozważa zakończenie kariery.

Ostatnie wydarzenia, które spotkały popularną streamerkę pokazały, że społeczność graczy może być bardzo toksyczna. 31-letnia Anita padała ofiarą internautów, którzy wymieniają się screenshotami z różnymi częściami jej ciała, a do tego tworzą fotomontaże, na których wygląda, jakby była naga.

Najpopularniejsze streamerkiPoznajcie dziesięć najpopularniejszych streamerek na Twitchu

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce

Brytyjska streamerka ma dość toksycznych widzów

Anita nigdy nie rozebrała się przed kamerą, a treści, które publikuje w swoich mediach społecznościowych, dalekie są od jakichkolwiek kontrowersji. Niestety kobieta padała ofiarą internautów, którzy rozprzestrzeniają w sieci przerobione fotografie ukazującą ją nago.

Brytyjka dowiedziała się o tym, ponieważ odkryła, że na portalu Reddit użytkownicy wymieniają się screenshotami, które pokazują różne części jej ciała. Sweet_Anita jest załamana z powodu zaistniałej sytuacji, kobieta przyznała, że obraźliwe obrazki powstają niezależnie od tego, co na siebie ubrała podczas transmisji. W wywiadzie z HuffPostem zdradziła, że czuje się tak, jakby każdy z milionów widzów był jej szefem, który w dodatku ma przyzwolenie na to, by molestować ją seksualnie każdego dnia.

Kanał Sweet_Anity dostępny wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników

Na kanale Anity pojawia się informacja, że kobieta publikuje treści wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników. Nie jest to związane z żadną nagością czy innymi kontrowersyjnymi treściami publikowanymi przez streamerkę. Stało się to dlatego, że podczas jej transmisji padają wulgaryzmy, z tego powodu zostały wprowadzone ograniczenia wiekowe.

Anita konto na Twitch założyła w 2018 roku, od tego czasu zdobyła ponad 1,7 miliona fanów. Brytyjka nie tylko streamuje gry, ale również oswaja widzów z zespołem Tourrete’a. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że 31-latka myśli o zakończeniu swojej internetowej kariery.

Więcej o: