Niemal naga Megan Fox na gali MTV VMA. Przezroczysta suknia odsłoniła naprawdę dużo. Przesada?

Megan Fox pojawiła się u boku swojego partnera na gali MTV Video Music Awards. Aktorka w towarzystwie Kourtney Kardashian zapowiedziała występ Machine Gun Kelly'ego i Travisa Barkera. Na czerwonym dywanie pozowała niemal naga.

Megan Fox uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek i na gali MTV VMA udowodniła, że tytuł ten nie przylgnął do niej bez powodu. Mimo że pojawiła się tam jako osoba towarzysząca, to całą uwagę skupiła na sobie. Wszystko za sprawą dość kontrowersyjnej, jak na czerwony dywan, kreacji.

Zobacz: MTV VMA. Jennifer Lopez w kusej mini zachwyca nogami, Madonna jak zwykle, a Megan Fox? Mogła darować sobie tę "sukienkę"

Zobacz wideo Sylwia Lipka w "MTV Cribs"

Megan Fox w "naked dress" na gali MTV VMA 

Megan Fox od czasu rozwodu z Brianem Austinem Greenem stale przykuwa uwagę fotoreporterów. Aktorka związała się z artystą Machine Gun Kellym i widać, że uczucie pomiędzy tą dwójką stale się rozwija. Fox pojawiła się na gali MTV VMA, gdzie mogła zapowiedzieć występ ukochanego. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w odsłaniającej sporo ciała sukience z domu mody Mugler. Przezroczysta kreacja w stylu "naked dress" idealnie leżała na sylwetce aktorki i podkreśliła jej szczupłą figurę. Suknię ozdobiono drobnymi kryształkami, a miejsca intymne Megan zasłaniała kusa bielizna w cielistym kolorze.

Aktorka uzupełniła ten look wyrazistym makijażem i włosami stylizowanymi na "mokrą Włoszkę". Cały zestaw wyglądał tak, jakby gwiazda dopiero co wyłoniła się z wody. Na Instagramie Machine Gun Kelly'ego pojawiły się zdjęcia z tego wieczoru, a mężczyzna porównał swoją ukochaną do mitycznej syreny. 

Znalazłem syrenę - napisał wokalista.
 

Wokalista na to wydarzenie wybrał błyszczący, czerwony garnitur. Machine Gun Kelly na czerwonym dywanie pojawił się z perłowymi zdobieniami na twarzy. Podczas tego wieczoru odebrał statuetkę za "najlepszą muzykę alternatywną". Jak wam się podoba stylizacja Meghan? Bez wątpienia skradła całe show swojemu ukochanemu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.