"Love Island". Karolina Gilon przedstawiła nową uczestniczkę. Dziewczyna dopiero dołączy do reszty ekipy

Na koncie prowadzącej "Love Island. Wyspa miłości", Karoliny Gilon, pojawiło się przedpremierowo nagranie z nową uczestniczką. To Patrycja, która wejdzie do programu w niedzielę.

"Love Island. Wyspa miłości" trwa już od kilku tygodni. Do programu wchodzą coraz to nowsi uczestnicy. W piątkowym odcinku produkcja zapowiedziała kolejną dziewczynę, jednak widzowie nie wiedzieli o niej nic więcej. Teraz na koncie prowadzącej, Karoliny Gilon, opublikowano nagranie z Patrycją, bo tak nazywa się wspomniana Wyspiarka. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Angelika i Bruno - 'Love Island'"Love Island". Paulina przeżywa rozterki, koniec Angeliki i Bruna

Patrycja to nowa uczestniczka "Love Island. Wyspy miłości"

W piątek w "Love Island" pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka. Wynikało z niej, że do willi wkrótce wejdzie nowa dziewczyna. Już wiadomo, że chodzi o Patrycję, która opowiedziała o sobie na nagraniu zamieszczonym przez Karolinę Gilon.

No to BANG! Przedstawiam wam Patrycję, nową Wyspiarkę. Jeśli chcecie poznać ją bliżej, to odpalajcie dziś "Love Island" o 22:10. Jak myślicie, namiesza? - pyta Karolina we wpisie.
 

Dziewczyna zdradziła, że już widziała poprzednie odcinki i znalazła chłopaka, na którym chciałaby się skupić. Przyznała też, że liczy na nawiązanie koleżeńskich relacji z dziewczynami z programu, bo wszystkie wydają się "ciepłe i sympatyczne". 

Wierzę, że mogę się zakochać. Jeżeli się poznamy i się zaangażuję, to może się udać - wyznała Patrycja.

Angela z 'Love Island'."Love Island". Angela pozuje w bikini. "Za odważnie". Szybko odpowiedziała

Ciekawe, czy się uda, bo większość uczestników już stworzyła pary, w którą dobrze się czują. Reakcję ekipy na jej wejście do programu będzie można zobaczyć w niedzielę na Polsacie o 22:10 albo platformie Polsat Go. Widzicie dla niej odpowiedniego chłopaka w willi?

Zobacz też: "Love Island". Bruno był już w innym show. Fani wyciągnęli jego nagranie sprzed lat. Co za występ

Więcej o: