"Królowe życia". Anna Renusz wyznała, na co wydaje wszystkie pieniądze. "Największym naszym atrybutem są sztuczne piersi"

Anna Renusz kilka miesięcy temu dołączyła do obsady "Królowych życia". "Wszystkie pieniądze, które zarabiam, pompuję w operacje" - wyznała w ostatnim wywiadzie.

"Królowe życia" to jeden z najbardziej hitowych programów TTV. Pojawiają się w nim osoby, które korzystają z przyjemności i możliwości, do jakich mają dostęp dzięki swojemu statusowi społecznemu. Większość z nich regularnie odwiedza salony medycyny estetycznej. Jedną z takich osób jest Anna Renusz, która w zeszłym roku dołączyła do obsady.

Zobacz wideo Zdecydowała się na ważny krok

"Królowe życia". Anna Renusz - na co wydaje pieniądze?

Renusz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o atrybutach "królowych życia". Ona sama nie przykłada wagi do rzeczy materialnych - w przeciwieństwie do kilku koleżanek, które kochają drogie buty i torebki.

Ona wymieniła coś zupełnie innego:

Rzeczy nie są najważniejsze w życiu. Nie przywiązuję wagi do rzeczy, ale na pewno królowymi są tutaj te wszystkie moje koleżanki - one mają dużo szpilek, dużo torebek. Ja uwielbiam moje długie włosy, z resztą większość dziewczyn ma albo peruki, albo długie włosy, więc chyba największym naszym atrybutem to są długie, piękne włosy. I sztuczne piersi. Bo wszystkie tam mają. Ja też - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Ze szczerością przyznaje, że uwielbia poprawiać urodę. Dlatego rozumie Beatę Kozidrak, która podzieliła się z innymi swoimi planami. Artystka zamierza przeznaczyć mnóstwo pieniędzy na zabiegi, by poprawiać swoją urodę.

Popieram, oczywiście. Zrobię tak samo jak Beata Kozidrak - tak, że ostatnie wszystkie pieniądze, które zarabiam, pompuję w operacje. Jestem za panią Beatką jak najbardziej - twierdzi Renusz.
 

Anna wielokrotnie ingerowała już w swój wygląd. Jakiś czas temu wybrała się do Stambułu - miejsca popularnego wśród osób, które za mniejsze kwoty chcą poprawić urodę. Gwiazda programu przeszła już wiele zabiegów. Oprócz m.in. operacji biustu, regularnie powiększa usta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.