Agnieszka Kaczorowska została zapytana o macierzyństwo. Otworzyła się. "Dowiedziałam się dopiero, zostając mamą"

Agnieszka Kaczorowska postawiła na szczerość i odpowiedziała na pytanie o macierzyństwo. Nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w roli matki.

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córek - Emilki i Gabrysi, których doczekała się z Maciejem Pelą. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. W nowym wpisie nawiązała do macierzyństwa, a jedna z internautek zapytała ją, kiedy właściwie poczuła, że macierzyństwo jest jej powołaniem.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się wózkiem dla córkiAgnieszka Kaczorowska pochwaliła się wózkiem dla córki. Klasyczny i elegancki!

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska została dawczynią mleka

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Tancerka po urodzeniu pierwszej córki otwarcie mówiła, że ma w planach powiększenie rodziny. Pod koniec lipca 2021 doczekała się kolejnej pociechy, z czego ogromnie się cieszy. Mimo to ze wzruszeniem wspomina czas, kiedy była w ciąży. Pod najnowszym postem jedna z obserwatorek zapytała, kiedy do aktorki dotarło, że świetnie odnajduje się w roli matki.

Kiedy zrozumiała pani, że macierzyństwo jest pani powołaniem? Chciałabym tak czuć jak pani i tak pięknie o tym mówić - napisała jedna z internautek.

Agnieszka Kaczorowska nie pozostawiła jej bez odpowiedzi. Wyznała, że od zawsze wiedziała, że będzie mieć dzieci, jednak każdą decyzję podejmowała świadomie. Dodała też, że nie spodziewała się, że macierzyństwo okaże się dla niej tak satysfakcjonujące. 

Od kiedy pamiętam, chciałam mieć dzieci. Ale że się w tym tak odnajdę i będzie to dla mnie pełnia szczęścia, to dowiedziałam się dopiero, zostając mamą. Natomiast decyzja o dziecku została podjęta bardzo świadomie. Wydaje mi się, że w najbardziej odpowiednim momencie mojego życia - odpisała aktorka.

Celebrytka często otwiera się na takie tematy. Jak myślicie, czym jeszcze podzieli się z internautami? 

 

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska skrytykowana za wygląd. Nie puściła tego płazem

Więcej o: