Anna Skura w szpitalu. Z pomocą pospieszył były mąż. Celebrytka wzruszona. "Myślał, że się pozbędzie żony"

Anna Skura podzieliła się z fanami informacją, że w szpitalu z wizytą przyszedł do niej były mąż. Nie ukrywała wzruszenia tym, co dla niej zrobił.

Anna Skura kilka dni temu opublikowała na InstaStories niepokojące nagranie. Celebrytka trafiła do szpitala, dokładniej na oddziale chirurgii plastycznej, gdzie przeszła operację piersi. Zastanawiała się, czy w ogóle mówić o tym publicznie, ale uznała, że ze względu na szacunek do swoich obserwatorów powinna im pokazać, co się dzieje w jej życiu. Od tego momentu regularnie dodaje nowe materiały. Tym razem pochwaliła się z radością, że opiekuje się nią Marek Warmuz, czyli jej były mąż.

Zobacz wideo Tajemnice Anny Skury

Anna Skura pod opieką byłego męża

Po operacji u Skury wystąpiły powikłania, dlatego ponownie musiała trafić na oddział. Miała krwiaka, wymagała pomocy specjalisty. Nie była w stanie sama, czy nawet z pomocą przyjaciółki dotrzeć do placówki, w związku z czym wezwała karetkę. Do tej pory przebywa na sali, ale jej stan znacznie się poprawił.

Donatan odniósł się do sytuacji w AfganistanieDonatan nawiązał do sytuacji w Afganistanie i uderzył w polskich celebrytów. Wyśmiał ich

Celebrytka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że po raz pierwszy wstała.

Wstałam pierwszy raz. Tzn. ktoś mnie podniósł? "Ten, co mi zawsze ręce podaje, jak upadam". Poznajecie? - zwróciła się szczęśliwa do fanów.

Anna Skura pod opieką byłego mężaAnna Skura pod opieką byłego męża Instagram.com/ whatannawears

Okazało się, że tą osobą był jej były mąż, z którym rozeszła się w zeszłym roku. Na kolejnym stories zażartowała:

Mareczek załamany, że jednak na starość będzie musiał zmieniać mi pampersy.

Jednak później opisała, co jeszcze dla niej zrobił. Nie obyło się bez pochwał.

#najlepszybyłymąż przyniósł mi soczek, borówki i... truciznę - jak mnie nie dobili, to może ona zadziała - kontynuowała.

Agnieszka Mrozińska, Kamila Kamińska, Maja Hyży, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz DamięckiTłum gwiazd na ślubie gwiazdy "Barw szczęścia". Kurdej-Szatan była druhną

O tym, że łączą ich świetne relacje, świadczy kolejny fragment wypowiedzi celebrytki. Jak widać, Marek nadal działa na nią kojąco i pozytywnie.

Myślał, że się pozbędzie żony, a tu lipa. Ale mówi, że szybko, szybko, bo życia nie będzie więcej na mnie marnował. To mu przypomniałam, że już zmarnował trochę (żarcik oczywiście, musiał mnie trochę rozweselić i podnieść na duchu).

Anna Skura pod opieką byłego mężaAnna Skura pod opieką byłego męża Instagram.com/ whatannawears

Anna Skura i Marek Warmuz wzięli ślub w 2015 roku na Zanizbarze. O rozstaniu poinformowała na Instagramie w 2020 roku, zapewniając jednak, że dalej łączą ich przyjacielskie i serdeczne relacje. Doczekali się córki Melody, która w tym roku skończy trzy lata.

Więcej o: