• Link został skopiowany

Marcelina Zawadzka w zwierzęcej stylizacji na FEST Festivalu. Uwagę zwraca też towarzystwo i kontrowersyjny napis w tle

Marcelina Zawadzka pojawiła się na FEST Festivalu w Chorzowie. Była Miss Polonia opublikowała zdjęcia z wydarzenia.
Marcelina Zawadzka bawi się na FEST Festivalu w kowbojskiej stylówce
Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka jest byłą gwiazdką Telewizji Publicznej, która obecnie bryluje w mediach społecznościowych Na Instagramie ma niemal 620 tys. followersów. Ostatnio opublikowała serię zdjęć z FEST Festivalu, który odbył się w Chorzowie. 

Marcelina Zawadzka z entuzjazmem pisze o festiwalu w Chorzowie i prezentuje kowbojską stylówkę

Zawadzka wybrała się na FEST Festival, czym podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

Cudnie muzyczny weekend na Fest Festiwal w Chorzowie. Największy festiwal w tym roku, czołowi polscy artyści, międzynarodowe gwiazdy, hip-hop, EDM, przepiękny Park Śląski, dziewięć scen, masa atrakcji i przede wszystkim wyjątkowi ludzie i przyjaciele - napisała z entuzjazmem Zawadzka.
 

Postawiła na zwierzęcą, nieco kowbojską stylizację. Była gwiazda TVP brylowała pod sceną w stylizowanej kurtce z printem przypominającym skórę zebry, pantery i tygrysa. Do tego dobrała małą torebkę i kozaki z… krowim printem, który zyskał popularność zwłaszcza wśród niektórych blogerek modowych. Zawadzka wybrała też mocne dodatki - szeroki choker z kłódką w kształcie serca, beżowy kapelusz z dużym rondem i kryształki na twarzy.

Zawadzka bawiła się na festiwalu z zapomnianą gwiazdką "Big Brothera"

Celebrytka wybrała się do Chorzowa ze znajomymi, wśród których była zwyciężczyni pierwszej edycji "Big Brothera" - Madzia Wójcik. Wraz z innymi przyjaciółmi zapozowały na tle sceny FEST Festivalu, na której wyświetlany był neonowy napis "Ku**o". Był to fragment wizualizacji rapera PRO8L3M, który występował akurat na chorzowskiej scenie.

Marcelina Zawadzka z Madzią Wójcik z 'Big Brothera' bawiła się na Fest Festivalu w Chorzowie
Marcelina Zawadzka z Madzią Wójcik z 'Big Brothera' bawiła się na Fest Festivalu w Chorzowie Instagram @madzia.official

FEST Festival w Chorzowie. W tym roku na scenie pojawili się m.in. Kygo, Sanah i Hania Rani

FEST Festival pierwszy raz odbył się w 2019 r., stając się kolejnym wartym odwiedzenia punktem na muzycznej mapie Polski. Do Chorzowa w tym roku ściągnęły zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które zawładnęły kilkoma scenami w ciągu czterech dni imprezy. Przedsięwzięcie zorganizowano w Parku Śląskim.

Wśród artystów, którzy pojawili się na festiwalu muzycznym w Chorzowie, znaleźli się m.in.: Robin Schulz, Alan Walker, Kygo, Fisher, Kungs czy też Purple Disco Machine. Nie zabrakło również legendy polskiej sceny rap - Pezeta. W 2021 r. zaproszono również Sanah, PRO8L3M, Krzysztofa Zalewskiego, Hanię Rani, Kayah i Bregovicia. Wystąpili także członkowie Ekipy Friza.

Więcej o: