Magdalena Narożna pokazała zdjęcie w bikini. Fani zachwyceni. "Ideał kobiecości"

Magdalena Narożna na swoim Instagramie często pokazuje naturalne zdjęcia, bez użycia retuszu czy instagramowych filtrów. Teraz opublikowała zdjęcie w bikini. Fani po raz kolejny docenili jej naturalność.

Magdalena Narożna wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim w 2012 roku założyli zespół Piękni i Młodzi. Kapela grała muzykę disco polo, do której bawiły się tłumy, a ich kawałków nie mogło zabraknąć na żadnym weselu. Jednak w 2019 roku Magdalena rozwiodła się z Dawidem, co poskutkowało jego odejściem z zespołu. Oboje poukładali sobie życie. Dawid niedawno wziął ślub z nową partnerką, a Magda zaręczyła się z Krzysztofem Byniakiem.

Magdalena Narożna komentuje ślub byłego męża Magdalena Narożna szorstko skomentowała ślub byłego męża

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Magdalena Narożna pokazała zdjęcie w bikini

Na Instagramie Magdaleny Narożnej rzadko kiedy pojawiają się zdjęcia, na których wokalistka używa filtrów upiększających czy korzysta z retuszu. Gwiazda często też pozuje do zdjęć bez makijażu. Widać, że dobrze czuje się ze swoim ciałem. Obserwatorzy doceniają jej naturalność i autentyczność.

Teraz Magda oddaje się błogiemu wypoczynkowi na Mazurach. Swojej obecności w krainie jezior nie omieszkała zaznaczyć w social mediach. Narożna opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wylegując się na jednym z mazurskich pomostów. Wokalistka ma na sobie czarno-białe bikini i duże czarne okulary przeciwsłoneczne. Fotografie wykonał jej narzeczony. Magdalena opatrzyła zdjęcie krótkim opisem.

Dziś taki odpoczynek. To jest to. Miłego wieczoru.
 

Magdalena Narożna Magda Narożna przeszła metamorfozę. Po irokezie nie ma już śladu

Pod zdjęciem posypały się komplementy od fanów. Internauci chwalą urodę i figurę artystki.

Piękna. Ideał kobiecości. Tylko pozazdrościć.
Oj Madziu! Wyglądasz oszałamiająco.
Wow! Elegancko wyglądasz. Piękna figura, seksowne zgrabne uda.
Pięknie i zgrabniutko.

A Wy? Co sądzicie o zdjęciach Magdy z urlopu?

Więcej o: