Ekipa dała kolejny koncert. Tym razem wystąpili gościnnie wspólnie z Januszem Walczukiem na FEST Festivalu

W ubiegły weekend odbył się pierwszy koncert Ekipy. Youtuberzy nie zwalniają tempa, tym razem zobaczyliśmy ich obok Janusza Walczuka na Fest Festivalu. Jak im poszło?

Przy tworzeniu debiutanckiego krążka EkipyFriza pomagało naprawdę wielu artystów. Część z nich mieliśmy okazję zobaczyć w ubiegłą niedzielę, 8 sierpnia podczas pierwszego koncertu Ekipy. W ten weekend youtuberzy postanowili wybrać na Fest Festival w Chorzowie. Spotkali tam swoich przyjaciół ze środowiska muzycznego i influencerskiego. 

Zobacz wideo Ekipa zagrała swój pierwszy koncert. Wersow pochwaliła się wykonaniem "Szlafroków"

Ekipa Friza wystąpiła na Fest Festivalu w Chorzowie

W sobotę, 14 sierpnia Ekipa otrzymała zaproszenie na scenę Fest Festivalu od Janusza Walczuka. To jeden z czterech artystów, którzy gościnnie pojawili się na płycie "Sezon 3". Wspólnie z Wersow, Nowciaxem i Patecem nagrał utwór "Szlafroki". Dzięki jego uprzejmości youtuberzy mieli okazję zaśpiewać na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Tym razem dużo lepiej przebijał się ich głos!

Koncert Ekipy sam przyszedł - fani żartobliwie komentowali występ youtuberów.

Murcix i Patec z Ekipy FrizaMurcix zdradza kulisy koncertu Ekipy. Youtuberzy pojawią się jeszcze na scenie?

Wiele osób żałowało, że nie udało im się dotrzeć na koncert Ekipy. Liczyli, że niebawem uda im się zdobyć bilety na kolejne wydarzenia. Okazuje się, że nie musieli długo czekać. Influencerzy zaśpiewali na festiwalu dwie piosenki: "Szlafroki" i "Zygzaka". Na scenie pokazali się niemal wszyscy i dali prawdziwe show.

 

Ekipa pojawiła się za konsolą

Oprócz wielu koncertów najbardziej znanych wykonawców, na Fest Festivalu nie zabrakło występów za konsolą. Pojawiła się również Ekipa Friza. Przy strefie znalazła się masa fanów, wspólnie bawili się przy "Zygzaku". Było to wielkie wydarzenie dla youtuberów.

Na własny koncert mieli okazję zaprosić swoich zwolenników, a festiwal dał im okazję do pokazania się przed szerszą publicznością. Mają już za sobą pierwsze doświadczenie i kolejne występy zapowiadają coraz lepsze. Mimo że na Fest Festivalu pojawiły się osoby, które nie oglądają Ekipy Friza, od razu widać, że ich piosenki zna każdy, a do wspólnej zabawy dołączyło wielu artystów. 

Ekipa Friza na koncercieEmocje po koncercie Ekipy nie opadają. Fani oburzeni playbackiem

Więcej o: