Joanna Liszowska pracuje nad opalenizną. I to nie byle gdzie, bo na jachcie. "Słońca pragniemy"

Joanna Liszowska korzysta z pięknej pogody. Opublikowała dwie fotki, na których łapie promienie słońca na jachcie.

Joanna Liszowska w ostatnim czasie odpoczywa od pracy na planie i chętnie korzysta z trwających jeszcze wakacji. Aktorka nie zdradziła, gdzie spędza urlop. Zamiast tego podzieliła się z obserwatorami zdjęciami, na których opala się na luksusowym jachcie. W opisie przyznała, że od dłuższego czasu czekała na taką pogodę. Teraz pracuje nad złotą opalenizną.

Zobacz wideo Samobadanie piersi - kiedy i jak je wykonujemy?

Joanna Liszowska pracuje nad opalenizną na jachcie

Liszowska zazwyczaj publikuje na Instagramie zdjęcia związane z pracą. Od czasu do czasu pokazuje jednak, jak spędza wolny czas i się relaksuje. Aktorka słynie ze stylizacji, które podkreślają jej piękną figurę. Na nowych zdjęciach, które udostępniła na swoim profilu, Joasia zapozowała w bikini na luksusowym jachcie. Planowała skorzystać z idealnej pogody.

Wypadnę, wypadną. Nieee! Słońca kochani, słońca pragniemy. Woda za mną, pode mną, przede mną i wystarczy. Nie nade mną! Zaklinamy deszcze. Kto funkcjonuje na baterię słoneczną - napisała aktorka.
 

W komentarzach fani zasypali aktorkę komplementami. Zwrócili również uwagę na złotą opaleniznę Joanny, nad którą tak pieczołowicie pracowała. 

Piękna, zgrabna sylwetka.
Super, taka radość.
Dobra opalenizna - pisali internauci.

Też z chęcią byście się poopalali na jachcie, tak jak Joanna Liszowska

Więcej o:
Copyright © Agora SA