Doda odważnie tańczy w basenie, a w tle leci jej nowa piosenka. Fani oszaleli: Kobieta rakieta! Bogini!

Doda, czyli zadeklarowana "singielka na wakacjach", wrzuciła wideo, na którym wygina się w rytm swojej nowej piosenki. Internauci są pod wrażeniem jej sylwetki.

Doda od kilku dni wypoczywa w Grecji i co chwilę wrzuca na Instagram zdjęcia w bikini. Na niektórych leży, na innych tańczy, na kolejnych kąpie się w basenie. Uwagę zwraca jej smukła sylwetka, którą osiągnęła dzięki intensywnym treningom na siłowni. Fani są zachwyceni. 

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

DodaDoda żartuje, że nikogo nie pozna. Wymienia powody

Doda tańczy w kostiumie na wakacjach

Ostatnio na koncie Dody pojawiły się ujęcia z basenu, a pod postem refleksyjnie odnosiła się do ostatnich miesięcy. Stwierdziła, że wreszcie ma okazję wyciszyć się i zastanowić nad tym, co dalej. Trudno się z nią nie zgodzić - wypoczynek w luksusowym hotelu z pewnością sprzyja tego typu rozmyśleniom. Teraz poświęciła chwilę, by przypomnieć na Instagramie o utworze zapowiadającym film "Dziewczyny z Dubaju", którego jest zresztą producentką.

"Don't Wanna Hide" pojawił się w sieci przeszło miesiąc temu i, jak przyznaje wokalistka, już zyskał na YouTubie ponad dwa miliony wyświetleń. 

Dziękuje za dwa miliony wyświetleń "Don’t Wanna Hide". Utwór za miesiąc zawalczy w konkursie na hit lata w Polsacie - zapowiedziała Doda we wpisie.
 

Wrzuciła przy okazji wideo, na którym się wygina, a w tle leci jej nowa piosenka. Jako że ma na sobie jednoczęściowe bikini, fani od razu zwrócili uwagę na szczupłą i wysportowaną sylwetkę wokalistki. 

Co za bogini!
Kobieta sztos.
Nie dość, że jesteś rakieta, to jeszcze masz zajebisty kostium! - pisali jej w komentarzach.

Doda, Radosław MajdanDoda wspomina odważny teledysk, który nakręciła z Majdanem

Faktycznie "rakieta"?

Zobacz też: Doda na odważnych zdjęciach. "Moje życie seksualne jest żenujące". Fan: Były musi płakać. Napisała, ilu miała partnerów

Więcej o: