Edyta Pazura pozuje przy aucie za ćwierć miliona złotych. Ale uwagę internautów skupił pasażer

Edyta Pazura pokazała zdjęcie przy swoim aucie, wartym ponad 250 tysięcy złotych. Dla niektórych obserwatorów zdecydowanie ciekawsze było to, kto jest w środku.

Edyta Pazura na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem luksusowego auta. Przyznała też, że przy wyborze samochodu kierowała się jedną, kluczową kwestią - to kolor ma decydujące znaczenie. Niektórzy obserwatorzy wydawali się jednak niezainteresowani opiniami Edyty ten temat. Ich uwagę przyciągnął towarzysz celebrytki, który wystawał zza siedzenia. To uroczy i ledwie dostrzegalny psiak. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Natasza Urbańska i Janusz JózefowiczPamiętacie początki związku Rozenek i Majdana? Nikt nie wierzył, że się uda

Edyta Pazura pokazała samochód, za szybą ktoś jeszcze

Samochód, przy którym pozuje Edyta Pazura, robi wrażenie. A ona wcale nie zamierza ukrywać, że jest zadowolona z nowego auta. Zapozowała przy masce, a złote logo na środku od razu przyciągało uwagę. To model Porsche Macan, którego cena w najtańszej wersji zaczyna się od około 250 tysięcy złotych. Celebrytka zażartowała jednak, że najważniejszym kryterium wyboru auta jest... jego kolor. Ulubiony to oczywiście biały, i takim właśnie jeździ Edyta. W grę wchodzą jeszcze czerwony i czarny

Ulubiony samochód? Biały, później czerwony i czarny. #Kolor #Najważniejszy - podpisała zdjęcie Edyta.
 

Fani dostrzegli na fotografii coś jeszcze - w ośrodku auta, za fotelem pasażera, wystawał mały pies rasy Pomeranian, którego tak kochają celebryci. Zwierzak był ledwie dostrzegalny, jednak nie umknął uwadze internautów.

Mistrz drugiego planu przeuroczy.
Piesio najlepszy - pisali w komentarzach.

Edyta, Cezary, RitaEdyta podejrzała, jak Cezary Pazura bawi się z córką. My patrzymy na wnętrze pokoju Rity

Co zwróciło waszą uwagę najpierw - uroczy psiak w środku czy luksusowe auto Pazury?

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała dom na Warmii. Cisza, spokój, piękna przyroda oraz basen. "Kocham tu przebywać"

Więcej o: