Monika Mrozowska korzysta z upałów. Aktorka wrzuciła zdjęcie topless w morzu. "Robiłam to już przecież tyle razy"

Monika Mrozowska przebywa z dziećmi w Hiszpanii. Aktorka wrzuciła zdjęcie, na którym ciesząc się z upałów, weszła do morza topless.

Monika Mrozowska wyjechała z dziećmi do Hiszpanii. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać, jak wypoczywa w gronie rodziny oraz przyjaciół. Gwiazda na urlopie korzysta z pięknej, hiszpańskiej pogody, chociażby kapiąc się w morzu. Ciesząc się piękną chwilą oraz poczuciem wolności zdjęła biustonosz i weszła w morskie fale.

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska topless na zdjęciu z wakacji 

Aktorka opublikowała na Instagramie trzy zdjęcia, na których wchodzi do morza i daje się ponieść morskim falom. Mrozowska chciała na tyle zjednoczyć się z naturą, że zdjęła biustonosz i cieszyła się pięknem chwili. 

Wykąp się na golasa - mówili... Będzie super - mówili... Robiłam to już przecież tyle razy. Bułka z masłem. Moją walkę o życie w trzech aktach dedykuję @basiaszmydt, @kasiaharmony, i @olapotykanowicz. Dzięki dziewczyny za "poleconko". Odwdzięczę się niebawem. P.S. uprzedzając komentarze, tak - mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji. Nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem. (...) #wykąp #się #nagolasa
 

Fani aktorki nie ukrywali zachwytu nad jej spontanicznością i poczuciem wolności:

To się nazywa wolność.
Wolność i zimna woda. Super zdjęcie, brawo.
Zazdroszczę! Nie ma nic lepszego od kąpieli nago.

Mrozowska chętnie dzieli się kadrami z wakacji w internecie. W ostatnim czasie świętowała w basenie  pierwsze pół roku życia syna Lucjana.Na innym ze zdjęć z kolei, aktorka "Rodziny zastępczej" zapozowała ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kamą. Jak się okazało, poznały się jeszcze w dzieciństwie, kiedy obie pracowały na planie programu "Tik-Tak". Jeszcze innym razem, aktorka będąc we Włoszech, poruszyła na Instagramie kwestie karmienia piersią w miejscach publicznych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.