Edyta Górniak wpadła na kolejny pomysł. Chce założyć "SZKOŁĘ": Zbuduję tutaj moją Tajlandię

Kto jest na bieżąco z postacią Edyty Górniak w mediach, ten wie, że diwa nie jest za pan brat z powszechnym systemem edukacji. Kiedy jednak w grę wchodzi nauka o medytacji, świadomości ciała i technikach relaksacyjnych, jej perspektywa zmienia się o 180 stopni.

Paradoksalnie, od czasu przeprowadzki Edyty Górniak z wielkiego miasta w góry, jest o niej jeszcze głośniej niż wcześniej. Diwa z Ziębic zdążyła w tym roku kilkukrotnie być główną bohaterką nagłówków portali plotkarskich. Jej kolorowa wyobraźnia przybierała już różne, dziwne i niepokojące formy. Przypomnijmy, że w kwietniu nazwała pandemię "hipnozą", twierdząc, że maseczki mają dziś wymiar już wyłącznie "symboliczny". Chwilę później dostało się samej Lady Gadze, którą piosenkarka bez ogródek nazwała "służebnicą diabła". Podzieliła się także śmiałą opinią na temat egzaminu dojrzałości, jak i zasugerowała obserwatorowi korzystanie z psychodelików.. Tym razem diwa wpadła na kolejny, szalony pomysł, aby otworzyć "szkołę". I to nie byle jaką, bo inspirowaną jej pobytem w Tajlandii.

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd

Edyta Górniak chce założyć "szkołę"

Ma to być ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, podobny do tego, który Górniak odwiedziła w Tajlandii. Praktykowała tam jogę, trenowała świadomość ciała, zgłębiała azjatyckie techniki relaksacyjne. Jak przyznała na Instagramie:

Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na Ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko.

Górniak rozgląda się za miejscem, w którym mogłaby otworzyć niecodzienne miejsce. Ma myśleć o nadmorskich miejscowościach, ale bierze też pod uwagę ukochane Podhale. Jak podaje "Super Express", Edyta miała powiedzieć:

Kiedyś zbuduję tutaj moją Tajlandię. Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę.

Przypominamy, że w drugiej połowie kwietnia diwa uruchomiła własny kanał na YouTubie o wdzięcznej nazwie "Akademia Przebudzenia". Czyżby chciała poszerzyć swoją paranaukową działalność?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.