Gwiazda "Na Wspólnej" pozuje nago na tle górskiego potoku. Fani zachwyceni. "Wenus z Bieszczad"

Aktorka "Na Wspólnej" Katarzyna Chorzępa dodała na Instagramie zdjęcie z urlopu, na którym pozuje nago. Fani nie przeszli obok niego obojętnie.

Katarzyna Chorzępa wybrała się na urlop w Bieszczady. Na Instagramie dodała kilka zdjęć ze swojego wakacyjnego wypadu. Pozowała na łące i wśród górskich krajobrazów. Jedno ze zdjęć szczególnie przykuło uwagę fanów. Aktorka siedzi na nim nad potokiem, pozując nago na kamieniu. Internautom spodobała się aktorka w takim wydaniu.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Katarzyna Chorzępa z "Na Wspólnej" pozuje nago

Aktorkę do tak odważnego zdjęcia zainspirowało otoczenie lasów i wody. Górski potok i upał natchnęły ją do rozbieranej sesji. Pozuje na kamieniu, zasłaniając się jedynie kapeluszem.

W zgodzie z naturą - napisała Katarzyna Chorzępa na Instagramie.

Takie naturalne wydanie aktorki przypadło do gustu internautom, którzy pod zdjęciem zostawili więcej komentarzy niż zwykle.

Jesteś mega piękna.
Piękne, ponętne, zmysłowe! Niby wszystko zakryte, a jednak sexi - napisali fani pod fotką.

Nagie zdjęcie aktorki pochwalił także sławny projektant mody, który pokusił się o komentarz.

Wenus z Bieszczad - napisał Marcin Paprocki z duetu Paprocki&Brzozowski.

Większość osób uznała, że zdjęcie pasuje do górskiego otoczenia, wskazując, że piękno kobiety współgra z pięknem natury. Fani docenili "zjawiskowe widoki", zarówno na pierwszym, jak i dalszym planie.

 

Katarzyna Chorzępa od 2003 roku związana jest z serialem "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Elizy Cieleckiej. Gra w produkcji TVN-u zapewniła jej przepustkę do dalszej kariery. Grała również drugoplanowe i epizodyczne role w "M jak miłość", "Barwach szczęścia" i w "Na dobre i na złe". Na co dzień pojawia się na deskach teatru "Kwadrat" i krakowskiego teatru "Variete".

Więcej o:
Copyright © Agora SA