Michał Piróg pożegnał się z platynowym blondem. Zamienił go na odważniejszy odcień

Michał Piróg bardzo chętnie eksperymentuje z wyglądem. Na głowie miał już sporo kolorów. Tym razem postanowił zamienić platynowy blond na odcienie niebieskiego i szarości. Jak wygląda?

Michał Piróg lubi bawić się swoim wyglądem i nie boi się odważnych zmian. Na jego głowie gościły już różne kolory. Od platyny po szalone odcienie różowego czy leopardzie cętki. Prezenter pochwalił się najnowszą metamorfozą na Instagramie, a fani w komentarzach nie ukrywali, że w takim wydaniu wygląda świetnie. 

Zobacz wideo Michał Piróg uderza w Pierwszą Damę na TikToku

Karolina MullerKarolina Muller olśniła fotoreporterów na czerwonym dywanie w Cannes

Michał Piróg w nowym kolorze włosów 

Michał Piróg przez dłuższy czas był wierny jasnym blond włosom, co jest niepodobne do prezentera "Top Model", który słynie ze spektakularnych metamorfoz. Tancerz postanowił jednak zmienić coś w wyglądzie i ponownie padło na włosy. Od lat jest wierny jednemu salonowi, gdzie regularnie pojawia się u zaprzyjaźnionego fryzjera. Michał miał wykonywane różne koloryzacje, jednak w takim wydaniu fani nie mieli okazji go zobaczyć. Platynowe włosy zastąpiło połączenie szarości i niebieskiego. Pastelowy odcień zwraca uwagę i nie należy do najłatwiejszych w noszeniu, jednak świetnie kontrastuje z śniadą cerą Michała. 

Blue + gray = Blu-ray. Niebieski + szary = ? - pojawiło się w opisie.
 

W komentarzach fani pisali, z czym kojarzą im się nowe włosy Michała. Padły porównania do kwiatów niezapominajek czy koloru nieba przed burzą. Niebieskie włosy zyskują na popularności i coraz więcej osób decyduje się na taki kolor. 

Ależ jesteś teraz taki niezapominajkowy. Ten kolor to symbol szacunku i zaufania. 
Bardzo ładny kolor. 
Niebo. Przed burzą - pisali internauci.

Julia Wieniawa wychwala Nikodema RozbickiegoJulia Wieniawa po pierwszym dniu Open'er Park zdradziła, że ma kaca. Uratował ją jej partner

Jak wam się podoba najnowsza metamorfoza włosów Michała? Trzeba przyznać, że tancerzowi do twarzy w każdym kolorze, na jaki się nie zdecyduje. 

Więcej o: