Małgorzata Rozenek zawitała z rodziną do Sztokholmu. Jednak zatrzymała się w hotelu. Wcześniej napotkała na problemy

Podczas wakacji w Szwecji Małgorzata Rozenek zawitała z bliskimi do Sztokholmu. W mieście postanowili skorzystać z noclegu w hotelu. "Perfekcyjna" opowiedziała o problemach, jakie mieli przy rezerwacji.

Trwają wielkie szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek i jej bliskich. Można podglądać je dzięki obszernym instagramowym relacjom na profilu "Perfekcyjnej". We wtorkowy deszczowy dzień cały gang Majdana wyruszył z Vimmerby w dalszą podróż. Ich celem okazał się Sztokholm, który przywitał podróżnych słoneczną pogodą. Tam rodzina postanowiła na jakiś czas opuścić swój kamper.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek w Sztokholmie. Gang Majdana postanowił przenocować w hotelu

Małgorzata Rozenek w publikowanych InstaStories zdradziła, że przez dwie noce razem z bliskimi będzie nocowała w jednym ze sztokholmskich hoteli. Żona Radosława Majdana zdradziła, że zrobili to z prozaicznego powodu.

Po prostu żeby oszczędzić czas, nie jeździć na camping, tylko żeby być totalnie w ścisłym centrum, żeby na nogach wszystko móc zwiedzać – mówiła w filmiku.

Sonia BohosiewczSonia Bohosiewicz pokazuje, jak naprawdę wygląda jej brzuch. "Bez filtra"

Okazało się jednak, że jedno z miejsc podczas rezerwacji robiło problem Majdanom. Powodem były zwierzaki, z którymi podróżuje rodzina.

Nie chciał nas przyjąć z czterema psami, bo powiedział, że z dwoma mogą przyjąć. Nie mają natomiast polityki przyjmowania gości z większą ilością psów – opowiadała Małgorzata.

Na szczęście jednak dla podróżującej rodziny udało się znaleźć inny hotel, który zgodził się przenocować całą ich gromadę. Nie był on daleko od wcześniej planowanego.

Tu byśmy byli, a tak jesteśmy sto metrów dalej w hotelu, dla którego nasze psy nie są takim wielki wyzwaniem, ale żeby było jasno, nie mam żadnych pretensji. Rozumiemy, że to może być problematyczne – relacjonowała.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio doświadcza uroków przeprowadzki

Gangowi Majdana udało się znaleźć miejsce do zaparkowania kampera. Po zameldowaniu się w hotelu wybrali się na wycieczkę po mieście i postanowili znaleźć coś dobrego do jedzenia.

Więcej o: