Agnieszka Woźniak-Starak wspomina tragicznie zmarłego męża w dniu jego urodzin. Piotr Woźniak-Starak skończyłby 41 lat

Piotr Woźniak-Starak dwa lata temu zmarł w tragicznym wypadku. Producent utonął w jeziorze Kisajno na Mazurach. Agnieszka z dala od mediów przeżywała żałobę. W dniu urodzin męża uczciła jego pamięć.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na InstaStories wzruszające zdjęcie tragicznie zmarłego męża. Piotr Woźniak-Starak 10 lipca obchodziłby 41. urodziny. Producent w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 zaginał i przez pięć dni był poszukiwany przez wyspecjalizowaną grupę płetwonurków. 22 sierpnia potwierdziły się najgorsze obawy i poinformowano o jego śmierci. Spoczął na cmentarzu na Starych Powązkach. 

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Manuela Michalak wyznała, że uniknęła śmierci podczas zamachu na World Trade Center"Big Brother". Manuela Michalak w wywiadzie przyznała, że uszła z życiem w World Trade Center

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża

Agnieszka Woźniak-Starak musiała zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią, która rozegrała się na oczach całej Polski. 18 sierpnia miną dwa lata, od kiedy wpływowy producent nie żyje. Piotr wypadł ze swojej motorówki podczas wykonywania manewru, w wyniku czego utonął.

Dziennikarka na InstaStories opublikowała czarno-białe zdjęcie męża i w ten sposób uhonorowała jego pamięć. Fotografii nie opatrzyła żadnymi słowami, jednak w tym wypadku są one całkowicie zbędne. 

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża, Piotra Woźniaka-StarakaAgnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka Instagram/ aga_wozniak_starak

Po tragicznym wypadku dziennikarka na kilka miesięcy zniknęła z mediów, by w spokoju uporać się ze stratą męża. W wywiadzie, który udzieliła po śmierci Piotra przyznała, że przyjaciele pomogli jej w żałobie

Izabella Krzan w wieku 16 lat, pokazała zdjęcia z nastoletnich czasówIzabella Krzan pokazała zdjęcie z młodości. Tak wyglądała w wieku 16 lat. Co się zmieniło?

Agnieszka nie ukrywała, że przy Piotrze w końcu odnalazła szczęście, które jednak nie trwało długo. Piotr Woźniak-Starak swoje urodziny obchodził w posiadłości na Mazurach, gdzie jego rodzina ma olbrzymią posiadłość. To w tym miejscu czuł się najlepiej i bardzo często wypoczywał tam ze swoją żoną. Pobrali się 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji.

Więcej o: