Festiwal w Cannes. Na czerwonym dywanie całkowicie odsłoniła piersi. Nie, tym razem to nie była wpadka

Na tegorocznym festiwalu w Cannes pojawiła się plejada gwiazd światowego kina. Show skradły jednak nie tylko takie sławy, jak Andie MacDowell czy Helen Mirren. Wiele mówi się też o tajemniczej blondynce, która zaprezentowała się w odważnym, złotym stroju.

Przed premierą filmu "Annette" Leosa Caraxa, która odbyła się w Cannes 6 lipca, jedna z kobiet, która pojawiła się na czerwonym dywanie, odsłoniła piersi. Wygląda na to, że tajemnicza blondynka nie zrobiła tego przypadkiem. 

Cannes 2021. Odsłoniła piersi, pozując przed fotoreporterami. Wpadka? Nic z tego 

Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes gwiazdy prezentowały się w znakomitych stylizacjach. Suknia Andie MacDowell mieniła się wśród fleszy, a Jodie Foster postawiła na prostotę i klasę. Uwagę zwracała też Helen Mirren, która odważyła się na suknię w nietypowym kolorze. 

Nie obyło się także bez wpadek. Tę zaliczyła Elsa ZylbersteinSukienka jurorki choć piękna, to ostatecznie okazało się, że odsłaniała nieco za dużo. Niektóre gwizdy przesadziły też, wybierając zbyt strojne kreacje.

Wiele mówi się też o stylizacji celebrytki, która pojawiła się na czerwonym dywanie przed pokazem filmu "Annette" Leosa Caraxa. Nie wiadomo, czy tajemnicza blondynka została oficjalnie zaproszona na premierę, czy też była osobą towarzyszącą jednego z gości. Jedno jest pewne - media na całym świecie rozpisują się teraz na jej temat. Wszystko dlatego, że pozując przed fotoreporterami, uniosła rękę, tym samym całkowicie odsłaniając piersi (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). Jej złoty top, który idealnie współgrał z długą, plisowaną spódnicą, był tak krótki, że wzniósł się. Trudno w tym przypadku mówić o tym, że kobieta nie zapanowała nad kreacją. Wydaje się, że działała świadomie. Póki co nikt nie wie, jak nazywała się kobieta. 

ZOBACZ TEŻ: Jodie Foster z żoną na czerwonym dywanie w Cannes. Panie pojawiły się w kolorystycznie kontrastujących kreacjach

Więcej o:
Copyright © Agora SA