Niefortunna zapowiedź tematu w "Pytaniu na śniadanie". Modelka z programu oburzona: Niedoskonałości? Nie widziałam żadnych

W jednym z ostatnim wydań "Pytania na śniadanie" poruszony został temat doboru kostiumu kąpielowego dla kobiet plus size. Biorąca udział w odcinku modelka krytycznie odniosła się do tego, jak zostało to zajawione.

Programy śniadaniowe często poruszają tematy, podczas których eksperci podpowiadają, jak poradzić sobie z różnymi sytuacjami w życiu. W jednym z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie" pojawiła się kwestia kostiumów kąpielowych dla kobiet plus size. Modelką, biorącą udział w tamtym odcinku, była Zuzanna Zakrzewska. Nie spodobało się jej to, jak na pasku została przedstawiona cała rozmowa.

Modelka plus size skrytykowała zapowiedź tematu

Goszcząca w programie ekspertka Izabela Sakutova pomagała paniom z większym biustem w wyborze idealnego kostiumu na plażę. Podkreślała przy tym, że ważne jest odpowiedni rozmiar oraz konstrukcja. Swoje wskazówki demonstrowała między innymi na Zuzannie Zakrzewskiej, która po wszystkim pochwaliła się na Instagramie swoim udziałem w programie. Nie zabrakło jednak z jej strony gorzkich słów. Modelka nie była zadowolona z tego, że temat ten na pasku został zajawiony jako "Kostiumy kąpielowe - jak ukryć niedoskonałości".

Maja SablewskaMaja Sablewska po latach zdecydowała się zmienić fryzurę. "Wyglądasz jak dwudziestolatka"

Jak wam się podoba taka propozycja? Kto oglądał ? Niestety podpis pod naszym występem brzmiał: "Jak ukryć niedoskonałości!" Halo! Co to są niedoskonałości? Duże piersi? Małe piersi? Wklęsły brzuch? Jakie niedoskonałości mieli na myśli redaktorzy "PnŚ"? Bo ja nie widziałam w nas żadnych… - napisała pod opublikowanymi zdjęciami.
 

Zgodziła się przy tym ze słowami specjalistki, która mówiła, że trzeba mieć odpowiednio dobrany biustonosz, by cieszyć się letnimi aktywnościami.

Natomiast, jeśli mamy ochotę leżeć plackiem na piasku lub spacerować wzdłuż morza, to jaki ubierzemy kostium, zależy tylko od nas. Jednoczęściowy, dwuczęściowy, piankę dla nurka, top less, nago, czy jak tylko chcemy. Bez względu na naszą figurę, kolor, skazy, zajebistość, wyrzeźbienie, natłuszczenie, owłosienie…. Wygoda i dobre samopoczucie-najważniejsze! - dodała modelka.

Leonie Hanne, Elena LeninaFestiwal w Cannes. Drugi dzień i pierwsze modowe wpadki. Niektóre gwiazdy przegięły

Nie był to pierwszy raz, kiedy w programie pojawiła się niefortunna zapowiedź tematu lub gdy wokół niego rodziły się kontrowersje. Mowa tu chociażby o rozmowie na temat walki z cellulitem u dzieci.

Więcej o: