Kristina Lisina nie żyje. Rosyjska gwiazda filmów dla dorosłych zginęła, wypadając z okna na 22. piętrze

Nie żyje Kristina Lisina, która zasłynęła z występów w filmach dla dorosłych. Ciało kobiety zostało znalezione przed wieżowcem w Sankt Petersburgu. Policja, jak i rosyjski Komitet Śledczy nie komentują, jak doszło do tragedii. Wiadomo jedynie, że Lisina wypadła z 22. piętra budynku.

Kristina Lisina niedawno kupiła mieszkanie w Sankt Petersburgu, jednak nie potwierdzono, czy to właśnie z niego wypadła. Chwilę przed tragedią kamery monitoringu zarejestrowały, jak kobieta wchodzi do apartamentowca, jedząc chipsy. 

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Kristina Lisina nie żyje. 29-letnia gwiazda filmów porno wypadła z 22. piętra 

O śmierci aktorki poinformował jej partner za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przedstawiający się jako Rustam M. zaapelował do fanów z prośbą o fundusze na pokrycie kosztów pogrzebu.

Moja dziewczyna Kristina Lisina, znana również jako Kris The Foxx, zmarła - napisał mężczyzna.

Znajomi Kristiny wyjawili, że na kilka dni przed śmiercią sporo mówiła o samotności i wyznała, że chciałaby założyć rodzinę. Policja i rosyjski Komitet Śledczy na ten moment nie zdradzają, jak doszło do tragedii. Wiadomo jednak, że kobieta w chwili śmierci trzymała w dłoni monetę z wygrawerowanym napisem: "Zawsze w moim sercu".

Ostatni post na Instagramie opublikowała 11 czerwca. Obserwatorzy Kristiny twierdzą, że od dłuższego czasu jej posty mogły budzić niepokój. Lisina nie ukrywała, że pandemia mocno na nią wpłynęła i czuje się samotna. Skarżyła się również, że nie może podróżować. 

 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o: