Katie Price to królowa operacji plastycznych. Jak wyglądała przed zabiegami? Dziś jest nie do poznania

Katie Price, znana też jako Jordan, od zawsze lubiła medycynę estetyczną. Zasłynęła głównie operacjami biustu. Jak wyglądała wiele lat temu?

Katie Price od lat poprawia urodę, a co jakiś czas media donoszą o kolejnej operacji plastycznej. Według niektórych źródeł mogła ich przejść około 20. Wśród nich było też siedem operacji biustu. Brytyjska modelka jest nazywana nawet "silikonową księżniczką". Dziś ma 43 lata i nie poprzestaje na poprawkach u chirurga.

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Katie Price to królowa operacji plastycznych. Jak wyglądała bez nich?

Katie Price wcześnie zaczęła karierę modelki. Już w wieku 13 lat wystąpiła w pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej, reklamując ubrania. Później podjęła współpracę z agencją modelek, a w 1996 roku pojawiła się na zdjęciu w brytyjskim dzienniku "The Sun", po raz pierwszy pod pseudonimem Jordan. Swoją pierwszą operację powiększenia biustu przeszła w wieku 19 lat. Wówczas zaczęła pozować na okładkach wielu pism dla dorosłych. Jednak z czasem zaczęła pragnąć coraz większego rozmiaru i oddawała się w ręce chirurga jeszcze sześć razy.

 

Po latach stwierdziła jednak, że ma dość rozmiaru 34FF i sześć lat temu podjęła zaskakującą dla wszystkich decyzję. Przeszła siódmą operację piersi, tym razem jednak je zmniejszyła. Oprócz tego ma na koncie liczne zabiegi powiększenia ust, a także, kiedy zaczęły pojawiać się oznaki starzenia - lifting całej twarzy, brwi, oczu. W 2019 roku została sfotografowana po kolejnej bolesnej operacji. Zdjęcia z początku lat 2000 pokazują ją jeszcze w nieco innym wydaniu. Dziś niektórych zabiegów żałuje. Ostatnio zrezygnowała z dużych, napompowanych ust, przechodząc zabieg, który zredukował ich wielkość do bardziej naturalnych rozmiarów. Jesteście ciekawi jak Katie Price wyglądała przed laty? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.