Córka Cezarego i Edyty Pazurów skończyła 12 lat. Dumni rodzice złożyli jej życzenia. "Wyrasta na wspaniałą kobietkę"

Cezary Pazura i jego żona Edyta mają okazję do świętowania. Ich najstarsza córka obchodzi 12. urodziny.

Cezary i Edyta Pazurowie szczęśliwym małżeństwem są już od 12 lat. Doczekali się trojga wspólnych dzieci: Amelii, Antoniego i Rity, a rodzinnymi chwilami dzielą z się obserwatorami w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiają się zdjęcia z wakacyjnych wyjazdów czy obchodzonych świąt i uroczystości. Tam również aktor oraz jego ukochana uczcili ważny dzień.

Cezary Pazura uczcił 12. urodziny córki

Na profilu aktora można zobaczyć dwa zdjęcia z Amelią. Na jednym z ujęć solenizantka pozuje z tatą, a kolejnym już ona sama w okularach przeciwsłonecznych. Tym właśnie postem upamiętnił jej 12. urodziny.

Edyta PazuraEdyta Pazura bez grama makijażu. Potrzebowała lat, by zaakceptować siebie

DWANAŚCIE lat! To już dwanaście lat… Dwanaście lat temu przyszedł na świat pierwszy owoc naszej miłości z Edytką. Piękna, zdrowa, cudowna dziewczynka. Dzięki Bogu wyrasta na wspaniałą kobietkę i dobrego człowieka. Żyj nasze Słoneczko 100 lat!!! Rodzice są z ciebie dumni! Kocham. Tatuś - napisał.
 

Urodzinowe życzenia dla córki opublikowała także i Edyta Pazura. Na jej fotografii Amelia pozowała w ludowym stroju i zaplecionych warkoczach. Nie zabrakło również ciepłych, w których podkreślono cechy charakteru dwunastolatki.

Jest wrażliwa i jednocześnie bardzo silna, jak każda kobieta w mojej rodzinie. Ma wspaniałe plany na przyszłość i chociaż bywa, że drzemy koty, to w ostateczności nie umiemy się długo na siebie gniewać. Dobra Dusza - wybrzmiało w opisie.
 

Zarówno pod postem Cezarego Pazury, jak i jego żony, pojawiło się komentarzy od internautów. Życzyli Amelii spełnienia marzeń, samych cudowności i wszystkiego najlepszego. Nie zabrakło ponadto stwierdzenia, że jest ona podobna do swojego ojca.

Aneta ZającAneta Zając pokazała zdjęcia synów z zakończenia roku szkolnego

Więcej o: