Anna Mucha pokazała się na zdjęciu w skąpych szortach i wywołała lawinę komentarzy. "Wreszcie wiem, po co są dzieci"

Anna Mucha opublikowała zdjęcie, na którym przemierza ulicę w bardzo kusych szortach. Post wywołał lawinę komentarzy - od zachwytu po krytyczne słowa.

Anna Mucha wielokrotnie wyrażała opinie uznawane za kontrowersyjne i decydowała się na publikowanie śmiałych fotografii. Aktorce zdarzało się pozować topless na zdjęciach, choć zawsze zakrywała piersi rękoma lub jakimś elementem graficznym. Zawsze wywoływały one lawinę komentarzy. Nie inaczej było też pod ostatnim postem.

Zobacz wideo

Anna Mucha w skąpych spodenkach

Tym razem Mucha wyeksponowała na zdjęciu inną część swojego ciała. Na zamieszczonym kadrze widać idącą po ulicy aktorkę, która jest odwrócona tyłem do aparatu. Ma na sobie niebieską bluzkę z długim rękawem, żółte (wpadające w pomarańczowy kolor) szpilki oraz kuse dżinsowe szorty, które odsłoniły jej opalone nogi oraz pośladki. Zamieściła też żartobliwy opis.

Małgorzata Rozenek oskarżona o marnowanie jedzenia - zapozowała w basenie wypełnionym owocamiRozenek w basenie z owocami. "Pani zje te owoce, Radek, czy pójdą do kosza?"

W życiu trzeba mieć twardą… wróć! Dobrą … perspektywę – czytamy pod fotografią.

Post nie został pozostawiony bez komentarza. Część internautów, jak chociażby Agnieszka Włodarczyk, zachwycała się sylwetką Muchy.

Przegięłaś. Zazdro – oznajmiła gwiazda filmu "Sara".

Jej słowa nie pozostały bez odpowiedzi samej Anny.

Chyba żartujesz! Wreszcie wiem, po co są dzieci - do robienia zdjęć od dołu – napisała, dodając emotikony z wyciągniętym językiem oraz uśmiechniętą szelmowsko twarzą z rogami.

Kasia DziurskaKasia Dziurska przeszła metamorfozę. Pochwaliła się pięknymi zębami i nowym uśmiechem

Widziałam na żywo tę twardą perspektywę i szczerze po babsku zazdrościłam. W teatrze jakby co…
Nogi petardy – wybrzmiewało również.

Na drugim biegunie pojawiły się osoby krytykujące aktorkę za wrzucone zdjęcie. Nie zabrakło przy tym głosów, że zostało ono poddane obróbce w programie graficznym.

Photoshop.
Tak, to na pewno jej... Mucha 150 wzrostu... Fotomontaż – pisali niektórzy.

Od razu jednak pojawiło się wytłumaczenie jednej z użytkowniczek Instagrama. Zwróciła uwagę, że w grę wchodzi perspektywa, która jest w stanie wiele zmienić.

Więcej o: