Kasia Tusk w ciąży stawia na luźne ubrania. Nie ukrywają one jednak jej brzucha. Ostatnie ujęcie pokazuje, jak jest duży

Kasia Tusk nie afiszuje się mocno ze swoją ciążą. W jednej z relacji widać jednak, jak urósł jej brzuch.

Pierwsze plotki na temat drugiej ciąży Kasi Tusk pojawiły się już parę miesięcy temu. Początkowo blogerka nie odnosiła się do nich, jednak jej kolejne zdjęcia podsycały domysły. Pod koniec maja informację na temat oczekiwanego przez nią dziecka obwieścił "Super Express" – miała to wtedy potwierdzić teściowa blogerki. Sama Kasia głos w tej sprawie zabrała o wiele później.

Zobacz wideo

Kasia Tusk w ciąży. Jej brzuch jest coraz większy

Kasia Tuska informację o tym, że po raz drugi zostanie matką, przekazała w połowie czerwca. Wtedy to opublikowała na blogu zdjęcia z widocznym brzuchem i pisała o swojej zmieniającej się sylwetce. Blogerka nie eksponuje zbytnio ciążowych krągłości. Na zamieszczanych przez siebie fotografiach pojawia się z reguły w sukienkach o bardzo luźnym kroju i różnych długościach - od krótkich po maxi. 

Agustin EgurrolaEgurrola pochwalił się fotografią dzieci. Carmen podobna do mamy, Oscar do choreografa

W ostatnim czasie Tusk zaprosiła w swojej relacji do przeczytania jej najnowszego wpisu na temat porządku w mieszkaniu. W kolażowym stories widać zdjęcie białych kwiatów. Tuż pod nim natomiast jest krótkie wideo, na którym blogerka odchodzi od deski do prasowania i stojącego żelazka. Gdy odwraca się profilem do kamery, mimo zwiewnej bluzki na grubych ramiączkach, można dostrzec, że jej ciążowy brzuch robi się coraz większy. Kadry z blogerką pojawiają się również w napisanym przez nią artykule.

Kasia TuskKasia Tusk screen instagram.com @makelifeeasier_pl

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy założycielka bloga Make life easier i jej mąż, Stanisław Cudny, po raz drugi zostaną rodzicami i jaka będzie płeć ich dziecka. Oboje wychowują już córkę Lilianę. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec stycznia 2019 roku. Wiadomo, że jest ona oczkiem w głowie swojego dziadka, Donalda Tuska.

To samo zadanie od lat, a koń coraz bardziej przygarbiony. Dla taty i dziadka Dzień Dziecka trwa całe życie – napisał w jednym ze postów na Instagramie.
 

Wtedy to odtworzył z Lilianą zdjęcie sprzed lat. Nosił ją "na barana" jak niegdyś Kasię Tusk.

Megan MarkleMeghan Markle swoją pierwszą książkę napisała już w ósmej klasie

Więcej o: