Julia Wieniawa zapozowała topless i wywołała dyskusję wśród internautów. "Jeśli reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być naga?"

Julia Wieniawa na profilu swojego brandu odzieżowego opublikowała śmiałe zdjęcie, na którym jest bez bluzki. Post wywołał sprzeczne reakcje wśród internautów.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka nie tylko gra w różnych produkcjach i nagrywa piosenki, lecz także posiada własną markę odzieżową. Na profilu brandu pojawiła się ostatnio zapowiedź pewnej letniej nowości. Uwagę internautów zwróciła jednak opublikowana tam nastrojowa fotografia młodej gwiazdy.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa topless na Instagramie

Julia Wieniawa jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie często publikuje posty, dzięki którym można podejrzeć życie 22-letniej gwiazdy. Regularnie aktualizowany jest również profil brandu odzieżowego aktorki. Pojawiło się tam ostatnio nastrojowe czarno-białe zdjęcie, do którego zapozowała sama Wieniawa. To jeden z najśmielszych kadrów z aktorką. Jest na nim topless i ma na sobie jedynie krótkie spodenki.

Julia KamińskaJulia Kamińska została zaatakowana za udział w Paradzie Równości

Lato jest tutaj – dodano w opisie .
 

Post wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Część z nich zdecydowanie chwaliła fotografię z młodą gwiazdą.

Jakie piękne zdjęcie
Cudo
Wyglądasz przepięknie – pisali.

Magda FemmeMagda Femme rzadko pokazuje córkę. Tym razem zrobiła wyjątek

Wśród zamieszczonych komentarzy wyróżniał się jeden. Użytkownik Instagrama sceptycznie podszedł do pomysłu na zdjęcie.

To piękna kampania, ale nie rozumiem, czemu Julia musi być topless. Jeśli reklamujesz ubrania, dlaczego musisz być naga? To nie ma sensu – wybrzmiało.

Smaku dodaje fakt, że na takie słowa zdecydował się internauta prowadzący fanowski profil dotyczący Wieniawy i jej ubrań, makijażu czy wybieranych przez nią mebli. W dyskusji pod komentarzem pojawiały się argumenty, że taka była wizja projektu i tego pewnie chciała sama Julia. Radzili też, by internauta przestał żyć jej życiem, skoro ma własne. 

Więcej o: