Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży! "Czekamy na ciebie". Pokazała też zdjęcie USG

Mała Ania pochwaliła się radosną nowiną. Uczestniczka programu "Warsaw Shore" zostanie matką.

Mała Ania dała się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Za pseudonimem tym kryje się Anna Aleksandrzak, która na przestrzeni lat przeszła sporą przemianę. W 2019 roku po wielu latach zdecydowała się zrezygnować z występowania w popularnym reality show. Teraz ustatkowuje się, a już wkrótce w jej życiu zajdzie spora rewolucja. 

Zobacz wideo

Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży!

Mała Ania przez długi czas szukała tego jedynego. W końcu jednak szczęście uśmiechnęło się do niej. Była uczestniczka "Warsaw Shore" obecnie jest związana z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim. Para o swoim związku poinformowała na początku 2020 roku. Wtedy to na profilu Aleksandrzak pojawiła się fotografia ze wspólnej wyprawy w góry. W niedługim też czasie oboje wybrali się razem na premierę filmu Patryka Vegi "Bad Boy". W wakacje z kolei zdecydowali się wyjechać razem do Albanii na wspólny wypoczynek.

Po ponad roku związku ich relacja weszła na kolejny poziom. Mała Ania opublikowała w mediach społecznościowych bardzo ważną dla siebie informację. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie USG i znaczący opis. Okazało się, że dawna uczestniczka "Warsaw Shore" i jej ukochany stworzą niedługo rodzinę i zostaną rodzicami.

Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie" - poinformowała radośnie po zamieszczoną fotografią. 

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy celebrytka spodziewa się syna, czy córki. Pozostaje więc czekać na dalsze informacji od Małej Ani.

Gratulujemy przyszłym rodzicom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.