Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży! "Czekamy na ciebie". Pokazała też zdjęcie USG

Mała Ania pochwaliła się radosną nowiną. Uczestniczka programu "Warsaw Shore" zostanie matką.

Mała Ania dała się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Za pseudonimem tym kryje się Anna Aleksandrzak, która na przestrzeni lat przeszła sporą przemianę. W 2019 roku po wielu latach zdecydowała się zrezygnować z występowania w popularnym reality show. Teraz ustatkowuje się, a już wkrótce w jej życiu zajdzie spora rewolucja. 

Zobacz wideo

Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w ciąży!

Mała Ania przez długi czas szukała tego jedynego. W końcu jednak szczęście uśmiechnęło się do niej. Była uczestniczka "Warsaw Shore" obecnie jest związana z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim. Para o swoim związku poinformowała na początku 2020 roku. Wtedy to na profilu Aleksandrzak pojawiła się fotografia ze wspólnej wyprawy w góry. W niedługim też czasie oboje wybrali się razem na premierę filmu Patryka Vegi "Bad Boy". W wakacje z kolei zdecydowali się wyjechać razem do Albanii na wspólny wypoczynek.

Monika Richardson z nowym partnerem po raz pierwszy na ścianceMonika Richardson i Konrad Wojterkowski zadebiutowali razem na ściance

Po ponad roku związku ich relacja weszła na kolejny poziom. Mała Ania opublikowała w mediach społecznościowych bardzo ważną dla siebie informację. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie USG i znaczący opis. Okazało się, że dawna uczestniczka "Warsaw Shore" i jej ukochany stworzą niedługo rodzinę i zostaną rodzicami.

Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie" - poinformowała radośnie po zamieszczoną fotografią. 

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy celebrytka spodziewa się syna, czy córki. Pozostaje więc czekać na dalsze informacji od Małej Ani.

Rafał i Kamila MaślakowieRafał Maślak szykuje się z żoną do porodu i porównuje ją do owocu

Gratulujemy przyszłym rodzicom.

Więcej o: