Kanye West romansuje z Iriną, a Kim Kardashian gra w tenisa. W czym? Przebiła samą siebie. Lepiej tego nie powtarzajcie!

Kim Kardashian nie rozpacza po rozpadzie małżeństwa z Kanye Westem. Celebrytka ostatnio dodała zdjęcia z kortu tenisowego. Pozowała w osobliwym stroju. W takim kostiumie na korcie nie zobaczycie Igi Świątek.

Niebawem małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa przejdzie do historii. Para ogłosiła rozstanie kilka miesięcy temu, a raper, jak donoszą zagraniczne media, już romansuje z byłą ukochaną Bradleya Coopera, Iriną Shayk.

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Kanye West romansuje z Iriną, a Kim Kardashian gra w tenisa. W czym? Przebiła samą siebie. Lepiej tego nie powtarzajcie!

Kim Kardashian za wszelką cenę chce pokazać, że rozstanie z ojcem swoich dzieci jej nie zabolało. Dowód? Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z oryginalnej sesji - Kim pozuje na korcie tenisowym, w dłoni dzierży rakietę, a odziana jest jedynie w skąpe bikini. Widać, że jest w świetnym nastroju.

 

Kardashianka tym razem postawiła na cielisty strój kąpielowy, który ciasno oplata jej zgrabne ciało. Trzeba przyznać, że Kardashian wygląda jak prawdziwa bogini. Jak myślicie, Kanye poczuje ukłucie zazdrości? A może jest zbyt zajęty rozwijaniem znajomości z piękną Iriną?

Kim Kardashian i Kanye West ogłosili rozstanie. Mężczyzna już randkuje z Iriną

Pierwsze pogłoski o rozstaniu Kim i Kanye'ego pojawiały się w mediach już dosyć dawno, ale podobno przełomowy dla ich związku był zeszły rok. To wtedy raper, którego główną ambicją było objęcie funkcji prezydenta USA, zaczął publikować na social mediach niepokojące wpisy. Zdradził, że planował z Kim usunąć pierwszą ciążę, obrażał również publicznie członków rodziny ukochanej. Prawdopodobnie West cierpi na chorobę afektywną-dwubiegunową, która charakteryzuje się okresami głebokiej depresji przeplatanej manią i hipomanią.

W ostatnim czasie gruchnęła sensacyjna wiadomość o romansie byłego partnera Kim Kardashian z Iriną Shayk. Para została przyłapana podczas romantycznego spaceru na terenie luksusowego hotelu Villa La Coste we francuskiej Prowansji. W zagranicznych mediach pojawiły się również informacje na temat początku ich znajomości, Kanye był podobno zainteresowany piękną Rosjanką od dłuższego czasu.

Więcej o: