Anna-Maria Sieklucka rozbiera się na oczach widzów, ale na Instagramie jest skromna. Dopiero teraz pokazała się w bikini

Anna-Maria Sieklucka dodała na Instagramie zdjęcie w bikini. Gwiazda filmu erotycznego "365 dni" do tej pory unikała takich odważnych ujęć na swoim profilu.

Anna-Maria Sieklucka zyskała sławę dzięki udziałowi w produkcji "365 dni" powstałej na podstawie bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Wciela się w postać Laury, którą porywa Włoch Massimo (Michele Morrone). Choć Sieklucka bierze udział w odważnych scenach, to na co dzień pozostaje skromna. Na Instagramie dodaje wybrane treści, ale teraz pokazała ujęcie, na którym pozuje się w bikini.

Zobacz wideo Tata Anny-Marii Siekluckiej nieźle namieszał w urzędzie

Anna Maria Sieklucka w bikini

Blanka Lipińska kilka tygodni temu pochwaliła się, że ruszyły zdjęcia do drugiej części filmu erotycznego. Możemy więc snuć domysły, że Sieklucka dodała ujęcie z planu lub z przerwy od grania. Gwiazda produkcji relaksuje się na leżaku, ma na sobie czarno-białe bikini.

Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleDzieci Meghan i Harry'ego mają inne nazwisko niż pociechy Williama i Kate. Wszystko przez królową

Takie zdjęcia Anny-Marii to rzadkość. Przy okazji podzieliła się, że tak właśnie resetuje umysł i oczyszcza głowę. Użytkownicy Instagrama zostawili wiele miłych słów pod jej adresem:

Najpiękniejsza kobieta, jaką widziałem.
WOW.
Najpiękniejsza! Uwielbiam to zdjęcie, jesteś taka ładna, tak motywująca w moim codziennym życiu! Bardzo cię kocham - piszą zachwyceni fani oraz przyjaciele aktorki.
 

Anna-Maria Sieklucka choć zagrała w bardzo popularnej produkcji (po trafieniu na platformę Netflix zajmowała czołowe pozycje w rankingu oglądalności), to stara się chronić swoją prywatność. Rzadko zdradza szczegóły ze swojego życia, nieśmiało jedynie wspomina o tym, że jest w związku.

Królowa Elżbieta, książę George, księżna DianaMeghan nie może cykać selfie, a Kate pójść spać przed królową. Dziwne zasady?

Zdjęcia do drugiej części ruszyły w maju. Aktorzy chętnie chwalą się tym faktem w mediach społecznościowych, robi to także Blanka Lipińska, która mocno angażuje się w produkcję filmu na podstawie swojej powieści erotycznej. Nie ukrywa, że jest związana z gwiazdami, z którymi współpracuje.

Więcej o: