"Hotel Paradise". Krystian wystartował z własnym biznesem. Ma... oryginalny pomysł, ale fani nie są pod wrażeniem

Uczestnicy programów telewizyjnych, w tym m.in. "Hotelu Paradise", sięgają po różne rozwiązania, by utrzymać się na fali popularności, którą przekują w żywą gotówkę. Krystian zdecydował się na własny biznes - sprzedaje maseczki, leżaki i poduszki, okraszone swoimi powiedzonkami.

Krystian z "Hotelu Paradise" kilka dni temu zdecydował się na rozkręcenie własnego biznesu. Jako że w programie zasłynął kilkoma charakterystycznymi powiedzeniami, zdecydował się wyprodukować rzeczy z nadrukowanymi cytatami. Co na to fani?

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" podzieli się pieniędzmi z wygranej

Nathalia z trzeciej edycji 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Nathalia w głosowaniu zrobiła na złość Marcinowi?

Krystian z "Hotelu Paradise" ma własny biznes

Krystian z "Hotelu Paradise" kilka tygodni temu poinformował o planie na nowy interes. Zdecydował się wykorzystać fakt, że widzom bardzo spodobały się jego powiedzenia w programie. Biznes nazywa się Zakon Leżaków, a w ofercie znajdziemy maseczki, poduszki, leżaki, koce, torby, kubki i koszulki. Na każdej z rzeczy nadrukowano któryś z cytatów Krystiana. To m.in. "Im dłużej stoisz, tym krócej leżysz", "Lecę piecem" czy "Półleż". Ceny są raczej przystępne - zaczynają się od 20, a kończą na 150 złotych.

 

Jak na pomysł uczestnika zareagowali fani? Niektórzy byli zdania, że tworzenie produktów ze swoimi wypowiedziami to przejaw narcyzmu i próba szybkiego zarobku. Fakt, rozkręcania biznesu w ciągu kilku tygodni raczej nie najlepiej świadczy o jakości.

Porażka.
Skąd u ciebie tyle narcyzmu?
Mogę ci doradzić - nie rozdrabniaj się. Rób to, co potrafisz - skup się na gotowaniu.

Pojawiły się też słowa wsparcia. 

Fajny i oryginalny pomysł. Nie przejmuj się, bo ludziom nie dogodzisz. Nigdy się nie poddawaj!
Niektórzy tak mają, że zazdroszczą sukcesu. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz.

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia i Krystian się rozstali. "Ona mi nie dawała luzu"

Ten biznes ma szansę na sukces?

Zobacz też: Nathalia z "Hotelu Paradise" jest w związku z Kamilem z drugiej edycji programu. Już nie ukrywają łączącego ich uczucia

Więcej o: