Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" długo pracowała nad sylwetką. Efektami chwali się na nowych zdjeciach w bikini. "Wyglądasz pięknie"

Agnieszka Kotońska długo walczyła o szczuplejszą sylwetkę. Gwiazda "Gogglebox" wytrwale dążyła do celu i udało jej się schudnąć ponad 20 kilogramów. Teraz z dumą prezentuje ochudzone ciało w bikini.

Agnieszce Kotońskiej nie można odmówić konsekwencji w walce o szczupłą sylwetkę. Gwiazda programu "Gogglebox" teraz czuje się znacznie lepiej w swoim ciele i chętnie pokazuje się w bikini na Instagramie. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym z dumną zaprezentowała swoje kształty. 

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" cieszy się letnią pogodą - w bikini nad basenem i nie tylko

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia i Krzysztof chcą mieć dziecko. Ta wypowiedź szokuje

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska w bikini 

Agnieszka Kotońska może być dumna z tego, jak wygląda. Zawalczyła o zdrowie i jak sama przyznała w rozmowie z nami, całkowicie zmieniła nawyki żywieniowe. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać, a waga pokazywała coraz mniej kilogramów. Teraz lżejsza o ponad 20 kilogramów celebrytka chętnie paraduje w kostiumach kąpielowych, które poskreślają jej kształty. Agnieszka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, gdzie podgląda ją ponad 300 tysięcy Internautów. Kotońska przebywa na wakacjach w Mielnie i nie mogła odmówić sobie sesji zdjęciowej przy basenie. W kapeluszu na głowie, okularach przeciwsłonecznych i dwuczęściowym kostiumie kąpielowym pochwaliła się efektami tygodni pracy. 

Wtorek. Chyba każdy potrzebuje tak poleżeć i nic nie robić - napisała. 
 

Internauci zasypali ją komplementami, na temat jej wyglądu. Pojawiły się komentarze, że Agnieszka jest idealnym przykładem na to, że można być spełnioną mamą i babcią, a przy tym cały czas zachwycać wyglądem. Kotońska przeszła ogromną metamorfozę. To jak wygląda zawdzięcza nie tylko diecie i treningom, ale również zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. 

Prawdziwy dowód na to, że można być mamą, babcią i nadal piękną kobietą.
Agnieszko wyglądasz pięknie.
Piękna i pewna siebie kobieta. Super tak trzymaj - pisali Internauci. 

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiJulia Wieniawa świeci pośladkami na wakacjach na Capri i woła swojego Romeo

Jak wam się podoba najnowsza sesja zdjęciowa uczestniczki "Gogglebox"? 

Więcej o: