Julia Wieniawa świeci pośladkami na wakacjach na Capri i woła swojego Romeo: Niko, gdzie jesteś?

Julia Wieniawa długo nie zagrzała miejsca w Polsce. Z jednych wakacji wyruszyła na kolejne. Chyba relaks ze znajomymi bez partnera nieco jej doskwiera, bo na najnowszym zdjęciu przywołała Nikodema Rozbickiego.

Julia Wieniawa relaksuje się na Capri. Opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała się w kusym bikini, podkreślającym jej kształty. Wygląda na to, że Wieniawa zatęskniła za swoim chłopakiem, Nikodemem Rozbickim, którego porównała do literackiego Romeo. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Polska kadra piłkarska, CleoCzego słuchają polscy piłkarze przed meczem? Cleo może być dumna

Julia Wieniawa na Capri wypina pośladki w bikini

Julia Wieniawa nie zalicza się do grona gwiazd, które w emocjach kibicowały naszej reprezentacji podczas rozgrywek Euro 2020. Zamiast tego aktorka wypoczywa na Capri. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Wieniawa w bikini pokazała pośladki. Aktorka, niczym Julia w dramacie Williama Shakespeare'a, zapozowała na balkonie luksusowej willi, którą wynajęła na włoskiej wyspie. Przyznała w opisie, że tęskni za swoim ukochanym, którego porównała do Romeo. 

Gdzie jest mój Romeo? Niko, gdzie jesteś? - podpisała zdjęcie aktorka. 
 

Nikodem nie przegapił fotki swojej dziewczyny i zostawił komentarz od siebie. Rozbicki przy okazji zdradził, jak pieszczotliwie nazywa Wieniawę. Fani nie ukrywali, że gorące zdjęcie aktorki rozpaliło ich zmysły i szybko pojawiły się propozycje od adoratorów, a niektórzy pozazdrościli jej kolejnego wyjazdu. 

Kicia! - napisał Nikodem Rozbicki. 
Mogę zostać awaryjnym Romeo.
Umrę z zazdrości. Kurde, ja muszę cały rok pracować na jedne wakacje, a tu co chwilę jakiś wyjazd - czytamy. 

Memy po porażce Polaków ze Słowakami na Euro 2020Euro 2020. Najlepsze memy po meczu Polska - Słowacja. Aż huczy o przegranej Polaków

Nie jest tajemnicą, że Wieniawa jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka dorobiła się trzech mieszkań w Warszawie i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony reklamodawców. W ostatnim czasie Julka żyje na walizkach i raczy fanów na Instagramie kolejnymi fotkami z tropików. 

Jak wam się podoba jej najnowsze zdjęcie? Też marzycie o luksusowych wakacjach? 

Więcej o: